Dziwny to był rok dla świata, a także dla sportu. W marcu do Polski dotarła pandemia koronawirusa. Wprowadzono surowe restrykcje dotyczące życia społecznego i nakazano nosić maseczki. Sezon zatrzymał się, a następnie rozpoczął się ponownie – skrócony do trzech miesięcy i najbardziej prestiżowych wyścigów. Dla serwisu Naszosie.pl był to paradoksalnie bardzo dobry czas. Dzięki Wam, drodzy Czytelnicy Naszosie.pl, w 2020 roku odwiedziła nas rekordowa liczba osób. Dziękujemy!

W 2019 roku mieliśmy milion unikalnych użytkowników, co było dla nas niesamowitym wynikiem, ale 2020 przyniósł nowy rekord, gdyż odwiedziło nas 1 275 674 (wzrost o 27%!) unikalnych użytkowników. Ponadto, odnotowaliśmy aż 5 607 243 odwiedzin i prawie 11 milionów odsłon!

Zdajemy sobie sprawę, że duża część z Was spędzała przed komputerami i urządzeniami mobilnymi więcej czasu, ale cieszymy się, że wybieraliście właśnie nas. Mamy nadzieję, że praca zdalna na tym nie ucierpiała :-). Staramy się naszą pasję i wiedzę przekazywać najlepiej jak potrafimy, a skoro tak licznie do nas zaglądacie, to śmiemy przypuszczać, że wykonujemy naszą pracę dobrze. Jednocześnie nie oznacza to, że nie ma miejsca na poprawę, co nieustannie staramy się robić.

W październiku, w Polskim Badaniu Internetu (PBI/Gemius) wśród polskich serwisów sportowych zajęliśmy 22. pozycję. Wyprzedziły nas tylko największe media sportowe oraz portale piłkarskie, które z oczywistych względów pozostają poza naszym zasięgiem.

Kontynuujemy współpracę z jednym z największych polskich serwisów internetowych – Onet.pl. Dostarczamy tam informacje dotyczące kolarstwa.

W roku 2020 cytowały nas największe polskie media (m.in. Polska Agencja Prasowa), a także media zagraniczne, włącznie z największym francuskim dziennikiem sportowym – „L’Équipe” czy największym serwisem kolarskim na świecie – Cyclingnews.com.

Już dziś zapowiadamy, że nie spoczywamy na laurach i jak tylko wszystko wróci do normalności, z przyjemnością będziemy przekazywać Wam informacje bezpośrednio z wyścigów polskich oraz zagranicznych. Bardzo za tym tęsknimy.

Ponadto, w planach na 2021 mamy rozbudowę kanału w serwisie YouTube o porady treningowe i dietetyczne, testy sprzętu, porady techniczne, podsumowania wyścigów, wywiady. Pierwsze materiały wideo już w styczniu.

Dziękujemy naszym partnerom, reklamodawcom, że mimo trudnego roku zaufali właśnie nam.

Poniżej prezentujemy TOP 10 najchętniej czytanych tekstów naszosie.pl w 2020 roku:

10. Trening kolarski: 8 ćwiczeń wzmacniających dla kolarzy amatorów do wykonania w domu

9. Rafał Majka: “Nie tak chcieliśmy rozpocząć Giro d’Italia”

8. Co dalej z Michałem Kwiatkowskim?

7. Jazda na rowerze niezupełnie bez maseczki. Wyjaśniamy

6. Giro d’Italia 2020: Caicedo najlepszy na Etnie, dramat Thomasa i Yatesa

5. Mandaty dla rowerzystów obowiązujące w 2020 roku

4. Znamy całą trasę Tour de Pologne 2020!

3. Lekarz wyścigu Tour de Pologne: “Fabio jest z nami, żyje i mamy nadzieję, że wygramy”

2. Od czwartku jazda na rowerze z zasłoniętymi ustami i nosem

  1. Szczegółowa trasa Giro d’Italia 2020

Wszelkiej pomyślności, zdrowia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Poprzedni artykułPhilippe Gilbert: „Finisz w Katowicach musi się zmienić”
Następny artykułKalendarz polskich wyścigów na sezon 2021
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments