tour de pologne

Lista startowa Tour de Pologne 2023

AG2R Citroen Team

CHEREL Mikael
GAUTHERAT Pierre
GODON Dorian
SCHAR Michael
TRONCHON Bastien
VENDRAME Andrea
WARBASSE Larry

Alpecin-Deceuninck

OLDANI Stefano
SINKELDAM Ramon
MARECZKO Jakub
LEYSEN Senne
RIESEBEEK Oscar
CONCI Nicola
PLOWRIGHT Jensen

Team Arkea Samsic

VAUQUELIN Kevin
RIES Michel
RUSSO Clement
OWSIAN Łukasz
MCLAY Daniel
LEDANOIS Kevin
DEKKER David

Astana Qazaqstan Team

BATTISTELLA Samuele
GAROFOLI Gianmarco
GRUZDEV Dmitriy
MARTINELLI Davide
NIBALI Antonio
SCARONI Christian
SYRITSA Gleb

Bahrain Victorious

CARUSO Damiano
GRADEK Kamil
KEPPLINGER Rainer
MIHOLJEVIC Fran
MILAN Jonathan
PASQUALON Andrea
TIBERI Antonio

BORA-hansgrohe

KAMNA Lennard
ALEOTTI Giovanni
ARCHBOLD Shane
BENEDETTI Cesare
HIGUITA Sergio
MULLEN Ryan
BENNETTT Sam

Cofidis

WALSCHEID Max
ALLEGAERT Piet
CIMOLAI Davide
FERNANDEZ Ruben
KREDER Wesley
LASTRA Jonatan
WOOD Harrison

Team dsm-firmenich

ANDRESEN Tobias Lund
BRENNER Marco
FLYNN Sean
MILESI Lorenzo
ONLEY Oscar
POOLE Max
VAN UDEN Casper

Groupama-FDJ

ASKEY Lewis
DAVY Clement
GERMANI Lorenzo
MARTINEZ Lenny
PENHOET Paul
WATSON Samuel
WELTEN Bram

Human Powered Health

ANIOŁKOWSKI Stanisław
BANASZEK Alan
DOUBLE Paul
PEAK Barnabas
SCHONBERGER Sebastian
SVESTAD-BARDSENG Embret
VAN HOECKE Gijs

INEOS Grenadiers

ARENSMAN Thymen
DE PLUS Laurens
HEIDUK Kim
KWIATKOWSKI Michał
PUCCIO Salvatore
SIVAKOV Pavel
THOMAS Geraint

Intermarche-Circus-Wanty

DE POOTER Dries
HERREGODTS Rune
JOHANSEN Julius
MIHKELS Madis
PAGE Hugo
THIJSSEN Gerben
VAN POPPEL Boy

Jumbo-Visma

BOUWMAN Koen
VAN EMDEN Jos
FOSS Tobias
HESSMANN Michel
KOOIJ Olav
OOMEN Sam
VAN DER SANDE Tosh

Lidl-Trek

ABERASTURI Jon
HELLEMOSE Asbjorn
HOELGAARD Markus
MOSCA Jacopo
THEUNS Edward
TOLHOEK Antwan
VERGAERDE Otto

Lotto Dstny

DE GENDT Thomas
KRON Andreas
MENTEN Milan
MONIQUET Sylvain
SCHWARZMANN Michael
SELIG Rudiger
VAN EETVELT Lennert

Movistar Team

BARTA William
GARCIA CORTINA Ivan
ERVITI Imanol
GAVIRIA Fernando
LAZKANO Oier
ROMEO Ivan
TORRES Albert

Polska

BUDZIŃSKI Marcin
KACZMAREK Jakub
BANASZEK Norbert
STOSZ Patryk
BROŻYNA Piotr
PATERSKI Maciej
PROĆ Bartłomiej

Q36.5 Pro Cycling Team

BAUER Jack
DONOVAN Mark
HAGEN Carl Frederik
LUDVIGSSON Tobias
MAŁECKI Kamil
MOSCHETTI Matteo
SAJNOK Szymon

Soudal – Quick Step

CATTANEO Mattia
CERNY Josef
HIRT Jan
MERLIER Tim
VAN LERBERGHE Bert
VAN WILDER Ilan
VERVAEKE Louis

Team Jayco AlUla

DUNBAR Edward
CRADDOCK Lawson
HAMILTON Lucas
HEPBURN Michael
MAAS Jan
QUICK Blake
SCOTSON Callum

Team Novo Nordisk

KOPECKY Matyas
PERON Andrea
RIDOLFO Filippo
KUSZTOR Peter
BRAND Sam
LOZANO David
BEADLE Hamish

Tudor Pro Cycling Team

CHANGIZI Sebastian
DE KLEIJN Arvid
KLUCKERS Arthur
PLUIMERS Rick
SUTER Joel
VOISARD Yannis
ZIJLAARD Maikel

UAE Team Emirates

ACKERMANN Pascal
ALMEIDA Joao
FISHER-BLACK Finn
FORMOLO Davide
MAJKA Rafał
MCNULTY Brandon
WELLENS Tim

 

Astana Quazaqstan Team
21  BATTISTELLA Samuele
22  FEDOROV Yevgeniy
23  GAZZOLI Michele
24  MARTINELLIDavide
25  GIDICH Yevgeniy
26  SCARONI Cristian
27  TEJADA CANACUE Harold
Bahrain – Victorious
31  BAUHAUS Phil
32  BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA
33  ZAMBANINI Edoardo
34  HAUSSLER Heinrich Friedric
35  MACIEJUK Filip
36  MILAN Jonathan
37  WILLIAMS Stephen Rhys
BORA – hansgrohe
41  ALEOTTI Giovanni
42  BENEDETTI Cesare
43  BENNETT Sam
44  HIGUITA Sergio
45  MEEUS Jordi
46  MULLEN Ryan
47  ARCHBOLD Shane
Cofidis
51  ALLEGAERT Piet
52  DELETTRE Alexandre
53  CHAMPION Thomas
54  CIMOLAI Davide
55  CONSONNI Simone
56  BOHLI Tom
57  WALLAYS Jelle
EF Education-EasyPost
61  CAMARGO PINEDA Diego
62  CARR Simon
63  KEUKELEIREJens
64  PADUN Mark
65  QUINN Sean
66  VAN DEN BERG Marijn
67  WISNIOWSKI Łukasz
Groupama – FDJ
71  DEMARE Arnaud
72  ARMIRAIL Bruno
73  GUARNIERI Jacopo
74  KONOVALOVAS Ignatas
75  PACHER Quentin
76  SCOTSON Miles
77  WELTEN Bram
INEOS Grenadiers
81  CARAPAZ MONTENEGRO Richard
82  HAYTER Ethan
83  NARVAEZPRADO Jhonatan
84  PUCCIO Salvatore
85  SHEFFIELD Magnus
86  TULETT Ben
87  VIVIANI Elia
Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux
91  PLANCKAERT Baptiste
92  HERMANS Quinten
93  HUYS Laurens
94  JOHANSEN Julius
95  PAGE Hugo
96  THIJSSEN Gerben
97  VAN POPPEL Boy
Isreal – Premier Tech
101  HOLLENSTEIN Reto
102  BERWICK Sebastian
103  BRÄNDLE Matthias
104  DE MARCHI Alessandro
105  DOWSETT Alex
106  JONES Taj
107  SCHMIDT Mads Würtz
Jumbo-Visma
111  VAN DIJKE Mick
113  KOOIJ Olav
114  HESSMANN Michel
115  VAN DER SANDE Tosh
116  OOMEN Sam
117  TEUNISSEN Mike

Movistar Team
121  BARTA William
122  HOLLMANN Juri
123  JACOBS Johan
124  KANTER Max
125  LAZKANO Oier
126  GONZALEZ Abner
127  RODRIGUEZ Oscar

Team BikeExchange – Jayco
131  SOBRERO Matteo
132  EDMONDSON Alexander
133  GROVES Kaden
134  HEPBURN Michael
135  HAMILTON Lucas
136  CRADDOCK Gregory Laws
137  OʼBRIEN Kelland

Lotto Soudal
141  CRAS Steff
142  DE BUYST Jasper
144  DE GENDT Thomas
145  DRIZNERS Jarrad
146  KLUGE Roger
147  MAŁECKI Kamil
148  MONIQUET Sylvain

Team DSM
151  ARENSMAN Thymen
152  ARNDT Nikias
153  BRENNER Marco
154  HVIDEBERG Jonas Iversby
155  MARKL Niklas
156  NIEUWENHUIS Joris
157  WELSFORD Samuel
Trek – Segafredo
161  HOOLE Daan
162  LIEPINŠ Emīls
163  MOSCA Jacopo
164  MOSCHETT IMatteo
165  THEUNS Edward
166  TIBERI Antonio
167  TOLHOEK Antwan
UAE Team Emirates
171  ACKERMANN Pascal
172  FORMOLO Davide
173  LAENGEN Vegard Stake
174  MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian
175  OLIVEIRA Rui Filipe
176  TROIA Oliviero
177  ULISSI Diego
Alpecin-Decuninck
181  VAN DER POEL David
182  BAX Sjoerd
183  BAYER Tobias
184  LEYSEN Senne
185  MARECZKO Jakub
186  OLDANI Stefano
187  VAN DEN BOSSCHE Fabio

Caja Rural – Seguros RGA
191  AMEZQUETAMORENO Jule
192  BAGUES KALPARSORO Aritz
193  CEPEDA HERNANDEZ Jeffers
194  DANTAS LEITAO Iúri Gabriel
195  MARTÍN GALÁN Sergio Rom
196  PRADES REVERTER Eduard
197  SCHLEGEL Michal

Team Novo Nordisk
201  PERON Andrea
202  KUSZTOR Peter
203  DE KEIJZER Gerd
204  BRAND Sam
205  POLI Umberto
206  LOZANO RIBA David
207  KOPECKY Matyas

Uno-X Pro Cycling Team
211  ABRAHAMSEN Jonas
212  JOHANNESSEN Tobias Halla
213  WÆRSTED Syver
214  SKAARSETH Anders
215  TILLER Rasmus
216 ANDERSEN Idar
217 WILSLY Jonas Gregaard

Reprezentacja Polski
221  ANIOŁKOWSKI Stanisław
222  STOSZ Patryk
223  GRABIS Mateusz
224  KACZMAREK Jakub
225  BROŻYNA Piotr
226  BUDZIŃSKI Marcin
227  MURIAS Jakub

Najnowsze artykuły

Tim Wellens i Mikkel Bjerg na dłużej w UAE Team Emirates

Drużyna UAE Team Emirates poinformowała o przedłużeniu kontraktów z ważnymi ogniwami swojego składu – Mikkelem Bjergiem i Timem Wellensem. Duńczyk pozostanie w bliskowschodniej formacji...

Polecane artykuły

La Flèche Wallonne 2024: Solidny skład Soudal Quick-Step

Belgijska "Wataha" podała swój skład na Walońską Strzałę. Czy Mauri Vansevenant pokusi się o niespodziankę? W środę odbędzie się 88. edycja La Flèche ...