Redakcja naszosie.pl

Redakcję tworzą prawdziwi pasjonaci, którzy nie widzą świata poza kolarstwem. Poznaj nasz zespół.

marek bala

Marek Bala

Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.

Wpisy Marka na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/topenanta

Jan

Jan Śmigiel

Kolarstwem interesuje się od ponad 6 lat. Obecny student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Amatorsko jeździ na rowerze szosowym. Od 2014 roku nie wyobraża sobie wakacji spędzonych gdzieś indziej niż przy trasie Tour de Pologne.

Wpisy Janka na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/jan-smigiel/

aleksandara gorska

Aleksandra Górska

Z wykształcenia geograf i klimatolog. Zanim odkryła dziennikarstwo sportowe i kolarstwo, trenowała jeździectwo (ujeżdżenie) i wróżyła pogodę. Przed dołączeniem do zespołu naszosie.pl związana była z CyclingQuotes, gdzie nabawiła się duńskiego akcentu. Kocha Pink Floydów, szare skandynawskie poranki, zielone doliny Słowenii i swoje boksery. Jej ulubiony wyścig to ten, który wygrać może sprytny artysta-uciekinier. Czyli Milano-Sanremo.

Wpisy Aleksandry na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/aleksandra

Jakub Jarosz

Jakub Jarosz

Student Transportu na Politechnice Gdańskiej. Od kilkunastu lat zapalony biegacz, zawodowy sędzia siatkówki z Pomorza. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów.

Wpisy Jakuba na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/jakub-jarosz/

Emil Wydarty

Emil Wydarty

Oficer marynarki handlowej z wykształcenia i zawodu. Pracę na morzu łączy z pasją do kolarstwa, a w szczególności do klasyków. Ma jedną wadę – lubi pływać przed i biegać po rowerze.

Wpisy Emila na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/emil-wydrty/
Kacper Krawczyk

Kacper Krawczyk

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Oprócz szosy, uwielbia ściganie na torze. Weekendami toczy na rowerze nierówną walkę z podkrakowskimi podjazdami.

Wpisy Kacpra na naszosie.pl:https://naszosie.pl/author/kacper-krawczyk/

Arek Kogut

Arek Kogut

Założyciel i trener w Way2Champ. Pierwszy w Polsce certyfikowany trener Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI z siedzibą w Szwajcarii. Inne certyfikaty: PZKol, Training Peaks, USA Cycling 3, Peaks Coaching Group Power Meter Advanced Coaching. Posiada 10-letnie doświadczenie zawodnicze i 5-letnie trenerskie. Zaawansowana analiza treningów z pomiarem mocy to jego specjalność. Trenuje m.in. Kasię Niewiadomą, Pawła Cieślika i Karola Domagalskiego, a także ambitnych amatorów kolarstwa. Mąż i ojciec.

Wpisy Arka na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/arek-kogut

Michał Musiatowicz

Michał Musiatowicz

Ekonomista, mazowiecki kolarz amator, wielbiciel ciastek, mięsożerca. Na co dzień wychowujący dwójkę dzieci, w wolnych chwilach znajdujący czas na treningi. Ulubione wyścigi : Giro i Strade Bianche.

Wpisy Michała na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/michal-musiatowicz/

Bartek Kozyra

Lubi historię, którą studiuje od roku, ale kocha kolarstwo. Kiedyś marzył o tym by zostać polskim Marcelem Kittelem i przez dwa lata jeździł z mizernym skutkiem w Krakusie Swoszowice. Dziś realizuje swoją pasję nałogowo oglądając wyścigi i pisząc o kolarstwie.

Wpisy Bartka na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/bartek-kozyra/

arek waluga

Arek Waluga

Pismak z pasji, nie z wykształcenia. Wielbiciel scoutingu i skarbów kibica. Pisze to co myśli, a nie co wypada.

Wpisy Arka na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/arek

marta wisniewska

Marta Wiśniewska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.

Wpisy Marty na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/marta