Redakcja naszosie.pl

Redakcję tworzą prawdziwi pasjonaci, którzy nie widzą świata poza kolarstwem. Poznaj nasz zespół.

marek bala

Marek Bala

Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.

Wpisy Marka na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/topenanta

aleksandara gorska

Aleksandra Górska

Z wykształcenia geograf i klimatolog. Zanim odkryła dziennikarstwo sportowe i kolarstwo, trenowała jeździectwo (ujeżdżenie) i wróżyła pogodę. Przed dołączeniem do zespołu naszosie.pl związana była z CyclingQuotes, gdzie nabawiła się duńskiego akcentu. Kocha Pink Floydów, szare skandynawskie poranki, zielone doliny Słowenii i swoje boksery. Jej ulubiony wyścig to ten, który wygrać może sprytny artysta-uciekinier. Czyli Milano-Sanremo.

Wpisy Aleksandry na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/aleksandra

Jakub Jarosz

Jakub Jarosz

Student Transportu na Politechnice Gdańskiej. Od kilkunastu lat zapalony biegacz, zawodowy sędzia siatkówki z Pomorza. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów.

Wpisy Jakuba na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/jakub-jarosz/

Emil Wydarty

Emil Wydarty

Oficer marynarki handlowej z wykształcenia i zawodu. Pracę na morzu łączy z pasją do kolarstwa, a w szczególności do klasyków. Ma jedną wadę – lubi pływać przed i biegać po rowerze.

Wpisy Emila na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/emil-wydrty/
Kacper Krawczyk

Kacper Krawczyk

Pasjonat wyścigów powszechnie uważanych za nieciekawe. W wolnym czasie student.

Wpisy Kacpra na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/kacper-krawczyk/

Arek Kogut

Arek Kogut

Założyciel i trener w Way2Champ. Pierwszy w Polsce certyfikowany trener Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI z siedzibą w Szwajcarii. Inne certyfikaty: PZKol, Training Peaks, USA Cycling 3, Peaks Coaching Group Power Meter Advanced Coaching. Posiada 10-letnie doświadczenie zawodnicze i 5-letnie trenerskie. Zaawansowana analiza treningów z pomiarem mocy to jego specjalność. Trenuje m.in. Kasię Niewiadomą, Pawła Cieślika i Karola Domagalskiego, a także ambitnych amatorów kolarstwa. Mąż i ojciec.

Wpisy Arka na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/arek-kogut

Michał Musiatowicz

Michał Musiatowicz

Ekonomista, mazowiecki kolarz amator, wielbiciel ciastek, mięsożerca. Na co dzień wychowujący dwójkę dzieci, w wolnych chwilach znajdujący czas na treningi. Ulubione wyścigi: Giro i Strade Bianche.

Wpisy Michała na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/michal-musiatowicz/

Bartek Kozyra

Lubi historię, którą studiuje od roku, ale kocha kolarstwo. Kiedyś marzył o tym by zostać polskim Marcelem Kittelem i przez dwa lata jeździł z mizernym skutkiem w Krakusie Swoszowice. Dziś realizuje swoją pasję nałogowo oglądając wyścigi i pisząc o kolarstwie.

Wpisy Bartka na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/bartek-kozyra/

arek waluga

Arek Waluga

Pismak z pasji, nie z wykształcenia. Wielbiciel scoutingu i skarbów kibica. Pisze to co myśli, a nie co wypada.

Wpisy Arka na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/arek