Redakcja naszosie.pl

Redakcję tworzą prawdziwi pasjonaci, którzy nie widzą świata poza kolarstwem. Poznaj nasz zespół.

marek bala

Marek Bala

Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.

Wpisy Marka na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/topenanta

Jarosław Dymek

Jarosław Dymek

Z kolarstwem związany od 1996 roku. Z tego okresu pozostała mu bogata wiedza i specyficzne rozumienia kolarstwa. Zawsze był w środku tego sportu. Jako asystent trenerów, fizjoterapeuta i masażysta poznawał kolarskie życie. Widział w tym sporcie już wiele i chętnie dzieli się wszystkim, czego doświadczył.
Po godzinach stara się aktywnie jeździć, tak aby nie zapominać czym jest trening i rywalizacja i móc dzięki temu pozostać blisko zawodnika. Jego celem jest osiąganie przez podopiecznych kolarskiego mistrzostwa na miarę swoich możliwości.

Wpisy Jarka na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/najlepszyfitterwpolsce

aleksandara gorska

Aleksandra Górska

Z wykształcenia geograf i klimatolog. Zanim odkryła dziennikarstwo sportowe i kolarstwo, trenowała jeździectwo (ujeżdżenie) i wróżyła pogodę. Przed dołączeniem do zespołu naszosie.pl związana była z CyclingQuotes, gdzie nabawiła się duńskiego akcentu. Kocha Pink Floydów, szare skandynawskie poranki i swoje boksery. Wieczorami tworzy karciane iluzje. Ulubione wyścigi: Ronde van Vlaanderen i Giro d’Italia.

Wpisy Aleksandry na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/aleksandra

dawid gruntkowski

Dawid Gruntkowski

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oprócz kolarstwa jego pasja to żużel, o którym pisze na portalu przegladzuzlowy.pl. Amatorsko trenuje kolarstwo oraz próbuję swoich sił w grach online.

Wpisy Dawida na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/dawid-gruntkowski

andrzej gucwa

Andrzej Gucwa

W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.

Wpisy Andrzeja na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/andrzej

michal kapusta

Michał Kapusta

Menedżer sportu. Zajmuje się sprzętem, relacjami na żywo i wiadomościami. Miłośnik wszystkiego co słodkie, w wolnym czasie lubi wyskoczyć na rower żeby poudawać, że poważnie trenuje.

Wpisy Michała na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/michal-kapusta

Arek Kogut

Arek Kogut

Założyciel i trener w Way2Champ. Pierwszy w Polsce certyfikowany trener Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI z siedzibą w Szwajcarii. Inne certyfikaty: PZKol, Training Peaks, USA Cycling 3, Peaks Coaching Group Power Meter Advanced Coaching. Posiada 10-letnie doświadczenie zawodnicze i 5-letnie trenerskie. Zaawansowana analiza treningów z pomiarem mocy to jego specjalność. Trenuje m.in. Kasię Niewiadomą, Pawła Cieślika i Karola Domagalskiego, a także ambitnych amatorów kolarstwa. Mąż i ojciec.

Wpisy Arka na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/arek-kogut

Tomasz Czernich

Tomasz Czernich

Pasją do kolarstwa zarażony ponad dekadę temu, sił próbuje nie tylko jako dziennikarz, ale i zawodnik – amator, gdyż jest zdania, że specyfikę tego sportu poznać można jedynie samemu go uprawiając. Obok szosy rozkochany w astronomii.

Wpisy Tomka na naszosie.pl: www.naszosie.pl/author/tomasz-czernich/

jakub-szymanski

Kuba Szymański

Licencjat politologii na UAM, pracuje w sklepie rowerowym, półamatorsko jeździ rowerem. Za gadanie o dwóch kółkach chcą go wyrzucić z domu. Jeśli już nie zajmuje się rowerami, to marnuje czas na graniu w Fifę. W trakcie Tour de Pologne zazwyczaj jest na Woodstocku.

Wpisy Kuby na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/kuba-szymanski

arek waluga

Arek Waluga

Pismak z pasji, nie z wykształcenia. Wielbiciel scoutingu i skarbów kibica. Pisze to co myśli, a nie co wypada.

Wpisy Arka na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/arek

marta wisniewska

Marta Wiśniewska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.

Wpisy Marty na naszosie.pl: https://naszosie.pl/author/marta