Szukasz skutecznej reklamy?

Ponad milion unikalnych użytkowników i 11 milionów wyświetleń rocznie *

Naszosie.pl jest wiodącym portalem kolarskim w Polsce. Naszą specjalnością jest kolarstwo szosowe, które od lat zyskuje na popularności. Rynek potencjalnych klientów rośnie w ogromnym tempie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pragniemy zaoferować najlepszą szansę na promocję Twojej imprezy, firmy czy produktu. Nie zmarnuj swojej szansy!

*Dane za rok 2019

Główne statystyki

DANE ZA 2019

  • Odsłony (PV): 11 014 268
  • Unikalni Użytkownicy (UU): 1 002 766
  • Odwiedziny: 5 325 927
  • Średni czas spędzony na stronie: 02:06 min

SOCIAL MEDIA – FANI

  • Facebook: 33 000
  • Twitter: 4 000
  • Instagram: 6 800

Profil czytelników

profil uzytkownikow

CIEKAWOSTKI

Ponad 72% naszych użytkowników czyta nasze teksty codziennie, a 52% z nich przegląda nasz serwis na urządzeniach mobilnych. W Top 10 urządzeń mobilnych naszych czytelników jest aż 6 urządzeni Apple i 2 topowe smartfony Samsunga. Nasi czytelnicy interesują się sportem i nowymi technologiami.

NATURALNY PODZIAŁ RUCHU

Możliwe modele współpracy

Reklama display (banerowa)

Oferujemy wiele formatów reklamy banerowej. Dostępne są modele rozliczeń CPM, CPC oraz stałe banery, co umożliwia prowadzenie kampanii sprzedażowych oraz wizerunkowych.

Cena: do uzgodnienia

Reklama Mobilna

Daje możliwość dotarcia do użytkowników przeglądających serwis naszosie.pl z urządzeń mobilnych. To rosnący kanał, dający możliwości ciekawych interakcji z użytkownikiem.

Cena: do uzgodnienia

Wpis sponsorowany

Opracujemy artykuł dla Ciebie na wskazany temat powiązany z tematyką naszego portalu. Może zawierać zdjęcia produktów, infografiki, filmy oraz logo i link do Twojej strony.

Cena: od 1000 zł netto

Mailing do czytelników

Twoja kampania może dotrzeć bezpośrednio do naszych czytelników. Pełne raportowanie, kreacje html z linkami śledzącymi. Do realizacji zleceń wykorzystujemy narzędzie MailChimp.

Cena: do uzgodnienia

Konkurs

Przedstaw swój produkt lub usługę w wyjątkowy sposób, połączona reklama wszystkim oferowanymi kanałami, artykuł sponsorowany, banery, mailingi oraz social media.

Cena: do uzgodnienia

Post sponsorowany – social media

Post na naszym facebook, instagram oraz Twitter. Materiał musi być zgodny z tematyką naszego portalu, dotrzyj do naszych czytelników z których, aż 38% pochodzi z social media.

Cena: 500 zł netto

Skontaktuj się z nami:

Marek Bala
Redaktor Naczelny
marek.bala@naszosie.pl