magnus cort dania tour de france 2022
Szymon Gruchalski

Duński Grand Depart 109. edycji Tour de France okazał się wielkim świętem, za sprawą którego kolarski świat zakochał się w tym niewielkim kraju równie mocno, jak kochają Wielką Pętlę jego mieszkańcy. Jak trzy dni spędzone w Kopenhadze, na Zelandii i Półwyspie Jutlandzkim wyglądały z perspektywy Szymona Gruchalskiego, który jest jednym z oficjalnych fotografów wyścigu?

Portal naszosie.pl każdego dnia dostarcza mnóstwa informacji z trasy 109. edycji Tour de France. W tym roku obok obszernych zapowiedzi, relacji z kolejnych odcinków i reakcji gwiazd peletonu startujemy z serią videoblogów, w których o Wielkiej Pętli z samego jej serca opowiada jeden z oficjalnych fotografów wyścigu, Szymon Gruchalski.

W drugiej rozmowie z Piotrem Rutkowskim, Szymon Gruchalski mówi o trzech etapach rozegranych w Danii. Kolejne odsłony videobloga publikowane będą co kilka odcinków francuskiego wielkiego touru.

Zachęcamy do subskrybowania kanału Naszosie TV w serwisie YouTube oraz zostawiania komentarzy pod opublikowanym tam filmem – fotograf znany między innymi z dokumentowania wydarzeń na trasie Tour de Pologne odpowie na umieszczone tam pytania w kolejnych nagraniach.

Kanał Naszosie TV zasubskrybujesz TUTAJ

Pierwszą odsłonę videobloga obejrzysz TUTAJ

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Lesław
Lesław

Bardzo fajny wywiad.