fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Kolarz drużyny Lotto-Soudal Tomasz Marczyński (Lotto-Soudal) będzie gościem jedenastego wywiadu „na żywo” na naszym oficjalnym profilu na Facebooku! Ze zwycięzcą dwóch etapów w wyścigu Vuelta a España i trzykrotnym mistrzem Polski ze startu wspólnego spotkamy się w środę o godzinie 20:00!

Jedenastym gościem w naszym nowym cyklu wywiadów „na żywo” na Facebooku będzie Tomasz Marczyński, który od ponad miesiąca przebywa w ścisłej kwarantannie w Hiszpanii. Pomimo że nie jest łatwo, polski kolarz nie traci charakterystycznego dla siebie poczucia humoru i otwartości na rozmowy z kibicami za pośrednictwem mediów. Świetna okazja do zadawania „Mańkowi” pytań nadarzy się już w środę 29 kwietnia o godz. 20:00. Zapraszamy!

Wywiad „na żywo” z Marczyńskim będzie już jedenastym w nowym cyklu. W poniedziałek rozmawialiśmy z Mariuszem Witeckim – byłym kolarzem, mistrzem Polski z 2006 roku, a teraz dyrektorem sportowym w drużynie Voster ATS Team. Witecki mówił między innymi o niezbędnych cięciach, jakie musiała wdrożyć prowadzona przez niego ekipa, aby przetrwać obecny kryzys wywołany epidemią, a także postulował wydłużenie sezonu kolarskiego w Polsce, gdy kraj nie będzie się już zmagał z koronawirusem. Całość można obejrzeć poniżej.

Poprzednio naszymi gośćmi byli: Michał Paluta (CCC Team)Daria Abramowicz (psycholog sportowy)Piotr Wadecki (dyrektor generalny CCC Team i selekcjoner kolarskiej reprezentacji Polski)Anna Plichta (Trek-Segafredo)Łukasz Wiśniowski (CCC Team), Paweł Poljański (BORA-hansgrohe), Paweł Bernas (Mazowsze Serce Polski i Małgorzata Jasińska (Casa Dorada Women Cycling). 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments