fot. Movistar Team

Podwójna mistrzyni Polski z 2018 roku była kolejną bohaterką cyklu wywiadów „na żywo”. Gosia Jasińska opowiedziała nam o domowej kwarantannie w dobie koronawirusa, ale także o tym, jak mógł wyglądać sezon 2020 w jej wykonaniu.

Małgorzata Jasińska była już naszym siódmym gościem w cyklu wywiadów „na żywo”. Wcześniej „gościli” u nas: Daria Abramowicz (psycholog sportowy)Piotr Wadecki (dyrektor generalny CCC Team i selekcjoner kolarskiej reprezentacji Polski)Anna Plichta (Trek-Segafredo)Łukasz Wiśniowski (CCC Team), Paweł Poljański (BORA-hansgrohe) i Paweł Bernas (Mazowsze Serce Polski).

Tak naprawdę parę dni przed zamknięciem granic spacerowałam po plaży w Benidormie. W telewizji mówiło się o koronawirusie, ale nie było tej atmosfery zakazów. Jednak sytuacja z dnia na dzień się zmieniła

– tak opowiadała Gosia Jasińska o początkach epidemii w Hiszpanii.

Polska zawodniczka wróciła do kraju i zmuszona była (regulacjami prawnymi) do kwarantanny:

Dwa tygodnie spędziłam w izolacji. Z rodziną kontaktowałam się przez szybę jak dowozili mi pożywienie. Czuję się dobrze i cieszę się, że już ta kwarantanna się skończyła, bo brakowało mi rozmów i bycia z rodziną.

Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy oraz śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie już niebawem poinformujemy o kolejnych gościach naszego nowego cyklu wywiadów “na żywo”.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments