naszosie.pl

Rozmową z psychologiem sportowym Darią Abramowicz, która współpracowała między innymi z polską kadrą kolarzy torowych, rozpoczęliśmy cykl wywiadów „na żywo” na oficjalnym fanpage’u portalu Naszosie.pl na Facebooku. Zapraszamy! 

Postanowiliśmy umilić Państwu czas spędzany podczas przymusowej lub społecznej kwarantannie spowodowany epidemią koronawirusa i zorganizowaliśmy cykliczne wywiady „na żywo”, transmitowane za pośrednictwem Facebooka.

Cykl zainaugurowała rozmowa z Darią Abramowicz, doświadczoną i posiadającą szeroką wiedzę psycholożką sportową, którą zamieszczamy poniżej.

Oto plan transmisji na najbliższe dni:

  • 2 kwietnia (czwartek) – Piotr Wadecki, dyrektor generalny drużyny CCC Team.
  • 3 kwietnia (piątek) – Anna Plichta, kolarka drużyny Trek-Segafredo, mistrzyni Polski w jeździe indywidualnej na czas.
  • 5 kwietnia (niedziela) – Łukasz Wiśniowski, kolarz CCC Team.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profili w mediach społecznościowych – na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze, gdzie będziemy na bieżąco informować o kolejnych wywiadach. Spotykamy się zawsze o godz. 20:00. Do zobaczenia!

Poprzedni artykułVuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid przełożona
Następny artykułJohn Lelangue: „Jest to szczególna sytuacja dla każdego”
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments