fot. Deceuninck-Quick Step

Zwycięzca 34 etapów w wyścigu Tour de France, Mark Cavendish przedłużył o rok kontrakt z ekipą kierowaną przez Patricka Lefevere’a, która od stycznia będzie znana jako Quick Step-Alpha Vinyl.

Nareszcie. Po wielu tygodniach negocjacji ekipa „Watahy” i popularny „Cav” doszli do porozumienia. Pochodzący z wyspy Man ma za sobą niezwykły powrót do pełni formy, gdy podczas tegorocznego Tour de France wygrał aż cztery etapy oraz triumfował w klasyfikacji punktowej, dzięki niesamowitej postawie swojej i pociągu sprinterskiego belgijskiej ekipy.

Sam Mark Cavendish, który obecnie dochodzi do siebie po kraksie w Gent Six Day nie kryje swojego zachwytu z możliwości kontynuowania swojej kariery pod skrzydłami zespołu Quick Step-Alpha Vinyl.

Jestem niesamowicie dumny i szczęśliwy, że zgodziłem się na podpisanie nowej umowy z zespołem Deceuninck – Quick-Step (od stycznia Quick Step-Alpha Vinyl). Rok temu, gdy trafiłem do ekipy, nie kryłem swojego podziwu wobec tego, co robi ta drużyna i jak bardzo się cieszę, że mogłem tu wrócić. Ostatnie 12 miesięcy było fenomenalne, a wsparcie, jakie otrzymałem od zespołu i personelu, czasami powodowało, że byłem bardzo emocjonalny. Naprawdę nie mogę się już doczekać, aby w ciągu najbliższych 12 miesięcy stworzyć jeszcze więcej wyjątkowych wspomnień

– przyznał „Cav”.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments