fot. Israel Start-Up Nation

Zwycięzca ósmego etapu tegorocznego Giro d’Italia za pośrednictwem wideo udostępnionego na swoim kanale na YouTube poinformował, że podpisał umowę z pewną ekipą do końca 2022 roku. Brytyjczyk, jednak nie ujawnił jeszcze w jakich barwach będzie się ścigać.

Specjalista od jazdy na czas był bardzo niepewny swojej przeszłości, czym dał wyraz w rozmowie z Eurosportem po wygranym etapie na tegorocznym Corsa Rosa. Na szczęście 32-letni zawodnik reprezentujący Israel Start-Up Nation znalazł pracodawcę, który podpisał z nim dwuletni kontrakt. W swoim vlogu Dowsett przyznał, że rozważał bardzo różne możliwości w sprawie swojej najbliższej przyszłości.

Przez przynajmniej następne dwa lata będę nadal zawodowym kolarzem. To dla mnie dobra informacja, ponieważ naprawdę przez pewien czas rozważałem wszystkie dostępne opcje. Okazuje się, że triumf na etapie Giro d’Italia może być bardzo przydatne, jeśli chodzi o próbę pozostania w kolarstwie

– powiedział Brytyjczyk.

W najbliższych dniach, bądź też tygodniach powinniśmy poznać nazwę zespołu, który zdecydował się zatrudnić Alexa Dowsetta. Jaka będzie to drużyna? Przekonamy się już wkrótce.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments