fot. Tour Bitwa Warszawska 1920

25 drużyn stanie na starcie tegorocznej edycji wyścigu Tour Bitwa Warszawska 1920. Pośród nich są dwa polskie zespoły: Mazowsze Serce Polski oraz Voster ATS Team. 

Szef drużyny Mazowsze Serce Polski oraz organizator wyścigu Tour Bitwa Warszawska powiedział nam w niedawnym wywiadzie na żywo (którego można posłuchać TUTAJ), że zainteresowanie wyścigiem Tour Bitwa Warszawska jest bardzo duże.

Ostatecznie na starcie wyścigu, którego tegoroczną edycję zaplanowano na 12-16 sierpnia, stanie 25 zespołów w sześcioosobowych składach, co daje 150 zawodników, którzy będą rywalizować o zwycięstwo.

Wśród nich znalazły dwa polskie zespoły, które wystąpią w następujących składach:

Mazowsze Serce Polski Team: Adrian, Alan i Norbert Banaszkowie, Paweł Bernas, Adrian Kurek oraz Tobiasz Pawlak;

Voster ATS Team: Paweł Franczak, Sylwester Janiszewski, Krzysztof Parma, Mateusz Grabis, Jakub Murias oraz Wojciech Sykała.

Ponadto na starcie zameldują się jeszcze m.in.: Alpecin-Fenix, której to drużyny barwy na co dzień reprezentuje Mathieu Van der Poel (jednak znakomity Holender nie przyjedzie do Polski), młodzieżowa drużyna Lotto-Soudal, Leopard Pro Cycling z Szymonem Rekitą i Filipem Maciejukiem czy młodzieżowe zaplecze Jumbo-Visma. Z pełną listą drużyn i zawodników można zapoznać się poniżej.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments