fot. Mazowsze Serce Polski

Wczoraj naszym gościem podczas kolejnego wywiadu live na Facebooku był menedżer ekipy Mazowsze Serce Polski oraz były prezes Polskiego Związku Kolarskiego Dariusz Banaszek. Opowiedział on nam między innymi o przyszłości swojej ekipy kontynentalnej, o Karolu Domagalskim oraz o swojej kolarskiej przeszłości.

Dariusz Banaszek powiedział nam, także o pomyśle, jaki przyświecał powstaniu ekipy Mazowsze Serce Polski, która przy pomocy sponsorów, mazowieckich firm i spółek ma przyczyniać się do promocji tego całego regionu. Ponadto start sezonu był bardzo obiecujący dla kontynentalnej ekipy.

Uważam, że zaczęliśmy sezon bardzo dobrze. Mieliśmy bardzo mądry plan taktyczny przygotowania się do sezonu. Po czym już na początku lutego jechaliśmy wyścigi i na pewno powtórzymy to w przyszłym sezonie. Wyścigi tureckie pierwsze zwycięstwa, sukcesy, pierwsza taka można powiedzieć motywacja wśród zawodników. Naprawdę mamy fajny team, fajnych zawodników

– powiedział generalny menedżer ekipy kontynentalnej Mazowsze Serce Polski.

Całą rozmowę z Dariuszem Banaszkiem można obejrzeć poniżej.

Live z Darkiem Banaszkiem – głównym menadżerem Mazowsze Serce Polski Team

W niedzielę 7 czerwca zapraszamy na wywiad "na żywo" z Darkiem Banaszkiem – głównym menadżerem kontynentalnej drużyny kolarskiej Mazowsze Serce Polski. Do zobaczenia o godz. 20:00!

Opublikowany przez Naszosie.pl Niedziela, 7 czerwca 2020