fot. ASO / Sarah Meysseunier

Kolejne bardzo ciekawe informacje napływają z Hiszpanii. Wiele wskazuje na to, że dwa etapy przyszłorocznego wyścigu rozegrane zostaną w Portugalii.

Już za kilka dni poznamy pełną, oficjalną trasę przyszłorocznego wyścigu Vuelta a Espana. Dziś wypłynęły jednak kolejne szczegóły, które niejednego kibica mogą ucieszyć. Wiele wskazuje bowiem na to, że dwa etapy wyścigu zostaną rozegrane w Portugalii.

Co najważniejsze, autonomiczne władze Galicji przyznały, że dwa odcinki rozegrają się w północnej części Hiszpanii. Później jednak, według informacji podawanych przez portugalski dziennik A Bola, cały peleton przekroczy granice i uda się w kierunku Porto na początku września. W północnej Portugalii miałyby zostać rozegrane dwa stosunkowo trudne etapy, które z pewnością dodałyby nowej jakości do samej imprezy.

Rozegranie etapów w Portugalii byłoby trzecim zagranicznym wyjazdem Vuelty podczas przyszłorocznej edycji. Cała zabawa rozpocznie się bowiem w Utrechcie, a potem stawka ma odwiedzić jeszcze francuskie Pireneje.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments