fot. Total Direct Energie

Ekipa Total Direct Energie jako pierwsza zaprezentowała stroje na sezon 2020. Francuzi udowodnili więc, że są gotowi do walki na najwyższym poziomie.

Jak wiadomo, w sezonie 2020 ekipa Total Direct Energie będzie miała możliwość startować we wszystkich najważniejszych wyścigach w kalendarzu, ze względu na wygranie klasyfikacji zespołów drugiej dywizji w kończącym się roku. Także ze względu na to zespół został odpowiednio wzmocniony, także wizerunkowo.

Przykładem tego jest fakt, iż Total Direct Energie już teraz, jako pierwszy zespół w stawce, zaprezentował stroje na sezon 2020. W porównaniu z niedawno zakończoną rywalizacją, Francuzi dodali do swoich koszulek nieco więcej czerwieni, która z pewnością pozytywnie wpłynie na widoczność zawodników. Oprócz tego, wszelkie zmiany są jedynie kosmetyczne.

Przypomnijmy, że o sile zespołu Total Direct Energie wciąż stanowić będą Niki Terpstra, Lilian Calmejane i Niccolo Bonifazio. Zdecydowanie najważniejszym celem ekipy będzie więc kampania wiosenna.