fot. Astana

Czy czas Jakoba Fuglsanga w końcu nadejdzie? Duńczyk, zgodnie z przewidywaniami, poprowadzi ekipę Astany podczas niedzielnego Liege – Bastgne – Liege.

Nie da się ukryć, że pierwsza część sezonu 2019 jest dla Fuglsanga więcej niż znakomita. Duńczyk wciąż poszukuje jednak triumfu w wyścigu jednodniowym, który w ostatnim czasie jest bardzo blisko. Ostatnią szansą dla zawodnika Astany będzie niedzielna “La Doyenne”, gdzie ekipa Astany spróbuje zrobić wszystko, by umożliwić mu walkę o najwyższe cele.

Co ważne, za pomoc doświadczonemu liderowi odpowiedzialne będzie całe grono silnych i utalentowanych zawodników. Głównymi przybocznymi Fuglsanga powinni być bowiem Alexey Lutsenko, Luis Leon Sanchez i bracia Izagirre.

Jak można się spodziewać, nie zabraknie też zawodników, którzy będą mogli skorzystać z “wolnej ręki”. Tutaj nasuwają się dwa ważne nazwiska – Davide Vilella oraz skuteczny do bólu Omar Fraile, który jednak do tej pory nie jest w swojej najwyższej dyspozycji.

Skład Astany na Liege – Bastogne – Liege 2019: Jakob Fuglsang, Alexey Lutsenko, Luis Leon Sanchez, Gorka Izagirre, Ion Izagirre, Davide Vilella, Omar Fraile.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments