ONE Pro Cycling / Trevor Mould

Karol Domagalski (ONE Pro Cycling) zajął drugą lokatę w Melton Mowbray po przegranym finiszu z Gabrielem Cullaighem (Team Wiggins).

Cicle Classic to bardzo wymagający wyścig, który został dzisiaj rozegrany w Wielkiej Brytanii. Na dystansie 192 kilometrów kolarze musieli zmierzyć się z kilkoma podjazdami i z jedenastoma sektorami szutrów.

Na liście startowej z numerem dwa mieliśmy Karola Domagalskiego (One Pro Cycling), który w ubiegły weekend wygrał Chorley Grand Prix.

Początkowo na czele znalazła się czteroosobowa grupa, ale szutrowe odcinki czekające w drugiej części przewróciły sytuację. Do przodu odjechało najpierw dwudziestu zawodników, wśród których był Domagalski. Kolejne sektory jeszcze bardziej przerzedziły stawkę i liderów zostało już tylko siedmiu.

Na ostatnich 15km trzech z siedmiu uciekinierów… złapało gumy. W ten sposób na mecie walczyła czteroosobowa grupa, z której najszybszy był Gabriel Cullaigh (Team Wiggins). Karol Domagalski (ONE Pro Cycling) tym razem musiał zadowolić się drugim miejscem.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments