Pierre Rolland dołączy do drużyny Cannondale-Garmin, a Peter Stetina do Trek Factory Racing.

Francuz opuszcza szeregi rozpadającego się Europcaru. Waleczność i umiejętność do jazdy w górach – to znaki firmowe 28-letniego zawodnika. Dwukrotny zwycięzca etapowy na Tour de France i czwarty kolarz Giro d’Italia z ubiegłego roku, będzie jednym z liderów amerykańskiej grupy na najważniejsze wyścigi etapowe. Przypomnijmy, że Cannondale-Garmin na koszt Trek Factory Racing opuści Ryder Hesjedal.

Ten sam kierunek obrał Peter Stetina. 28-latek ostatnie dwa lata spędził w BMC Racing, gdzie jego zadaniem była pomoc swoim kolegom. Swoją wartość potwierdził już m.in szóstą lokatą w Amgen Tour od California i dwudziestym pierwszym miejscem w Giro d’Italia 2011.

Poprzedni artykułWielki finał Tauron Lang Team Race 2015 w Bytowie!
Następny artykułNie tak prędko Enzo!
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments