Cadel EvansJadący w koszulce lidera – Cadel Evans (BMC Racing), wygrał trzeci etap Giro del Trentino. Drugi był Domenico Pozzovivo (Ag2r La Mondiale), a trzeci był Mikel Landa (Astana). Aktywny był Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice)

Trzeci odcinek Giro del Trentino 2014 rozpoczął się w Mori, a na mecie kolarze podobnie jak w roku ubiegłym odwiedzili Valle del Chiese. Meta 184 kilometrowego etapu usytuowana była w Roncone, gdzie wygrywali Maurizio Fondriest (1993) i Damiano Cunego (2004). Zawodnicy mieli do pokonania trzy podjazdy – Passo del Ballino, Daone i Passo Durone pokonywane z najtrudniejszej strony. Końcowa wspinaczka do mety miała tylko 3 kilometry, ale lokalni pasjonaci kolarstwa porównują ją pod kątem nachylenia do flandryjskiego „Muur”.

Do ucieczki dnia załapali się: Adrei Zeits (Astana), Adriano Malori (Movistar), Damiano Caruso (Cannondale), Dario Cataldo (Sky), Diego Rosa (Androni Giocattoli), Enrico Pagani (Bardiani), Carlos Quintero (Colombia), Antonio Piedra (Caja Rural), Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice), Sergio Pardilla (MTN-Qhubeka) oraz Jonathan Monsalve (Neri Sottoli), Julian Pimienta (Caja Rural).

W peletonie pracowały ekipy Lampre-Merida oraz BMC Racing, które nie odpuściły harcowników na więcej niż nieco ponad 4 minuty. Na Passo del Durone od czołówki odpadł Malori. Problemy miało także kilku innych kolarzy, m.in Mateusz Taciak. Polak na zjazdach zdołał jednak dołączyć do ucieczki. 30 km przed metą harcownicy mieli 2 minuty i 40 sekund przewagi nad poszarpanym peletonem.

Tuż przed finałowym podjazdem bardzo mocno w grupie pociągnęli kolarze Ag2r La Mondiale, a na czele pozostawali już tylko Taciak, Monsalve i Caruso. 5 km przed metą, mięli jeszcze pół minuty przewagi. Niestety dwa kilometry dalej, grupka Polaka została wchłonięta.

Na ostatnim kilometrze oderwali się: Cadel Evans (BMC Racing), Domenico Pozzovivo (Ag2r La Mondiale), Michele Scarponi, Mikel Landa (Astana) oraz Manuel Bongiorono (Bardiani CSF). Po kolejnym ataku, na czele pojawili się Evans i Pozzovivo. Ostatecznie na mecie jako pierwszy zameldował się lider wyścigu, a drugi był filigranowy Włoch. Trzecie miejsce zajął Bask – Mikel Landa.

Przemysław Niemiec (Lampre-Merida) spadł w generalce na szóstą lokatę. Na etapie zajął 12. miejsce. Marek Rutkiewicz (CCC Polsat Polkowice) był 21.

Wyniki:

1 51 EVANS Cadel (AUS) 1977 BMC BMC RACING TEAM 4:43’43 10
2 11 POZZOVIVO Domenico (ITA) 1982 ALM AG2R LA MONDIALE 4:43’46 3 6
3 5 LANDA MEANA Mikel (ESP) 1989 AST ASTANA PRO TEAM 4:43’52 9 4
4 1 SCARPONI Michele (ITA) 1979 AST ASTANA PRO TEAM 4:44’01 18
5 21 ANTON HERNANDEZ Igor (ESP) 1983 MOV MOVISTAR TEAM 4:44’03 20
6 83 BONGIORNO Francesco (ITA) G 1990 BAR BARDIANI CSF 4:44’08 25
7 2 ARU Fabio (ITA) G 1990 AST ASTANA PRO TEAM 4:44’08 25
8 151 MACHADO Tiago (POR) 1985 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 4:44’08 25
9 124 MEINTJES Louis (RSA) G 1992 MTN MTN – QHUBEKA 4:44’10 27
10 92 DUARTE AREVALO Fabio Andres 1986 COL COLOMBIA 4:44’11 28
11 71 PELIZZOTTI Franco (ITA) 1978 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 4:44’13 30
12 31 NIEMIEC Przemyslaw (POL) 1980 LAM LAMPRE-MERIDA 4:44’17 34
13 84 ZARDINI Edoardo (ITA) 1989 BAR BARDIANI CSF 4:44’28 45
14 42 BENNETT George (NZL) G 1990 CAN CANNONDALE 4:44’34 51
15 66 SIUTSOU Kanstantsin (BLR) 1982 SKY TEAM SKY 4:44’36 53
16 22 CAPECCHI Eros (ITA) 1986 MOV MOVISTAR TEAM 4:44’40 57
17 63 DEIGNAN Philip (IRL) 1983 SKY TEAM SKY 4:44’40 57
18 16 DUPONT Hubert (FRA) 1980 ALM AG2R LA MONDIALE 4:44’45 1’02
19 131 RABOTTINI Matteo (ITA) 1987 NRI NERI SOTTOLI 4:44’50 1’07
20 153 DE LA CRUZ MELGAREJO David 1989 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 4:44’55 1’12
21 115 RUTKIEWICZ Marek (POL) 1981 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 4:44’55 1’12
22 134 FINETTO Mauro (ITA) 1985 NRI NERI SOTTOLI 4:44’57 1’14
23 56 MORABITO Steve (SUI) 1983 BMC BMC RACING TEAM 4:44’59 1’16
24 73 ROSA Diego (ITA) 1989 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 4:45’01 1’18
25 146 LAGUTIN Sergey (RUS) 1981 RVL RUSVELO 4:45’02 1’19
26 123 JANSE VAN RENSBURG Jacques 1987 MTN MTN – QHUBEKA 4:45’04 1’21
27 75 GODOY Yonder (VEN) G 1993 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 4:45’11 1’28
28 41 BASSO Ivan (ITA) 1977 CAN CANNONDALE 4:45’12 1’29
29 144 ZAKARIN Ilnur (RUS) 1989 RVL RUSVELO 4:45’12 1’29
30 105 GARCIA Marcos (ESP) 1986 CJR CAJA RURAL – SEGUROS RGA 4:45’25 1’42
31 108 FERNANDEZ Ruben (ESP) G 1991 CJR CAJA RURAL – SEGUROS RGA 4:45’25 1’42
32 76 RODRIGUEZ Jackson (VEN) 1985 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 4:45’25 1’42
33 32 ANACONA GOMEZ Winner (COL) 1988 LAM LAMPRE-MERIDA 4:45’30 1’47
34 77 FACCHINI Patrick (ITA) 1988 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 4:45’32 1’49
35 141 OVECHKIN Artem (RUS) 1986 RVL RUSVELO 4:45’40 1’57
36 103 TXURRUKA Amets (ESP) 1982 CJR CAJA RURAL – SEGUROS RGA 4:45’48 2’05
37 46 SALERNO Cristiano (ITA) 1985 CAN CANNONDALE 4:45’55 2’12
38 97 PANTANO Jarlinson (COL) 1988 COL COLOMBIA 4:46’03 2’20
39 136 MONSALVE Yonattah (VEN) 1989 NRI NERI SOTTOLI 4:46’09 2’26
40 135 FAILLI Francesco (ITA) 1983 NRI NERI SOTTOLI 4:46’29 2’46
41 74 SELLA Emanuele (ITA) 1981 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 4:46’29 2’46
42 78 TALIANI Alessio (ITA) G 1990 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 4:46’32 2’49
43 112 OWSIAN Lukasz (POL) G 1990 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 4:46’32 2’49
44 157 PIMENTA COSTA MENDES José 1985 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 4:46’50 3’07
45 155 KONIG Leopold (CZE) 1987 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 4:46’58 3’15
46 14 BOUET Maxime (FRA) 1986 ALM AG2R LA MONDIALE 4:46’58 3’15
47 3 AGNOLI Valerio (ITA) 1985 AST ASTANA PRO TEAM 4:46’58 3’15
48 44 MOSER Moreno (ITA) G 1990 CAN CANNONDALE 4:47’00 3’17
49 61 WIGGINS Bradley (GBR) 1980 SKY TEAM SKY 4:47’00 3’17
50 82 PIRAZZI Stefano (ITA) 1987 BAR BARDIANI CSF 4:47’00 3’17
51 53 BOOKWALTER Brent (USA) 1984 BMC BMC RACING TEAM 4:47’23 3’40
52 6 ZEITS Andrey (KAZ) 1986 AST ASTANA PRO TEAM 4:47’30 3’47
53 62 CATALDO Dario (ITA) 1985 SKY TEAM SKY 4:47’33 3’50
54 127 PARDILLA BELLON Sergio (ESP) 1984 MTN MTN – QHUBEKA 4:47’33 3’50
55 27 SZMYD Sylvester (POL) 1978 MOV MOVISTAR TEAM 4:47’52 4’09
56 104 FRAILE MATARRANZA Omar (ESP G 1990 CJR CAJA RURAL – SEGUROS RGA 4:48’01 4’18
57 7 TIRALONGO Paolo (ITA) 1977 AST ASTANA PRO TEAM 4:48’06 4’23
58 154 HUZARSKI Bartosz (POL) 1980 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 4:48’14 4’31
59 106 PIEDRA PEREZ Antonio (ESP) 1985 CJR CAJA RURAL – SEGUROS RGA 4:48’26 4’43
60 117 TACIAK Mateusz (POL) 1984 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 4:48’35 4’52
61 88 PAGANI Angelo (ITA) 1988 BAR BARDIANI CSF 4:49’06 5’23
62 43 CARUSO Damiano (ITA) 1987 CAN CANNONDALE 4:49’06 5’23
63 96 QUINTERO Carlos Julian (COL) 1986 COL COLOMBIA 4:49’14 5’31
64 13 BERARD Julien (FRA) 1987 ALM AG2R LA MONDIALE 4:53’13 9’30
65 24 MALORI Adriano (ITA) 1988 MOV MOVISTAR TEAM 4:55’00 11’17
66 15 KERN Julian (GER) 1989 ALM AG2R LA MONDIALE 4:58’01 14’18
67 33 SERPA PEREZ Jose Rodolfo (COL) 1979 LAM LAMPRE-MERIDA 4:58’03 14’20
68 52 EIJSSEN Yannick (BEL) 1989 BMC BMC RACING TEAM 4:58’38 14’55
69 102 MOLINA Antonio (ESP) G 1991 CJR CAJA RURAL – SEGUROS RGA 5:00’01 16’18
70 23 DOWSETT Alex (GBR) 1988 MOV MOVISTAR TEAM 5:00’01 16’18
71 36 XU Gang (CHN) 1984 LAM LAMPRE-MERIDA 5:00’01 16’18
72 25 QUINTANA ROJAS Dayer Uberne G 1992 MOV MOVISTAR TEAM 5:00’01 16’18
73 142 KLIMOV Sergey (RUS) 1980 RVL RUSVELO 5:00’01 16’18
74 111 MARYCZ Jaroslaw (POL) 1987 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 5:00’06 16’23
75 145 FIRSANOV Sergey (RUS) 1982 RVL RUSVELO 5:00’07 16’24
76 91 ARANGO CARVAJAL Juan Esteba 1986 COL COLOMBIA 5:00’08 16’25
77 118 MATYSIAK Bartlomiej (POL) 1984 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 5:00’10 16’27
78 4 KESSIAKOFF Fredrik Carl Wilhelm 1980 AST ASTANA PRO TEAM 5:00’10 16’27
79 143 SOLOMENNIKOV Andrei (RUS) 1987 RVL RUSVELO 5:00’10 16’27
80 113 HONKISZ Adrian (POL) 1988 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 5:00’10 16’27
81 114 PATERSKI Maciej (POL) 1986 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 5:00’10 16’27
82 152 BENEDETTI Cesare (ITA) 1987 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 5:00’10 16’27
83 8 HUFFMAN Evan (USA) G 1990 AST ASTANA PRO TEAM 5:00’10 16’27
84 126 TEKLEHAIMANOT Daniel (ERI) 1988 MTN MTN – QHUBEKA 5:00’10 16’27
85 65 PUCCIO Salvatore (ITA) 1989 SKY TEAM SKY 5:00’10 16’27
86 147 SEROV Alexander (RUS) 1982 RVL RUSVELO 5:00’10 16’27
87 72 ZILIOLI Gianfranco (ITA) G 1990 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 5:00’10 16’27
88 34 CONTI Valerio (ITA) G 1993 LAM LAMPRE-MERIDA 5:00’10 16’27
89 122 NIYONSHUTI Adrien (RWA) 1987 MTN MTN – QHUBEKA 5:00’10 16’27
90 81 BATTAGLIN Enrico (ITA) 1989 BAR BARDIANI CSF 5:00’10 16’27
91 64 BOSWELL Ian (USA) G 1991 SKY TEAM SKY 5:00’10 16’27
92 121 SONGEZO Jim (RSA) G 1990 MTN MTN – QHUBEKA 5:00’19 16’36
93 87 LOCATELLI Stefano (ITA) 1989 BAR BARDIANI CSF 5:00’22 16’39
94 17 GRETSCH Patrick (GER) 1987 ALM AG2R LA MONDIALE 5:00’22 16’39
95 93 DUQUE Leonardo Fabio (COL) 1980 COL COLOMBIA 5:00’22 16’39
96 57 OSS Daniel (ITA) 1987 BMC BMC RACING TEAM 5:00’30 16’47
97 116 CERNY Josef (CZE) G 1993 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 5:00’59 17’16
98 156 CAMANO ORTUZAR Iker (ESP) 1979 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 5:01’19 17’36
99 132 TABORRE Fabio (ITA) 1985 NRI NERI SOTTOLI 5:01’22 17’39
100 85 DE IESO Donato (ITA) 1989 BAR BARDIANI CSF 5:03’17 19’34
101 101 DOMENE REYES Ramon (ESP) G 1990 CJR CAJA RURAL – SEGUROS RGA 5:05’59 22’16
102 138 CONTI Samuele (ITA) G 1991 NRI NERI SOTTOLI 5:06’47 23’04
103 35 DODI Luca (ITA) 1987 LAM LAMPRE-MERIDA 5:06’50 23’07
104 148 ERSHOV Artur (RUS) G 1990 RVL RUSVELO 5:06’50 23’07
105 58 ZABEL Rick (GER) G 1993 BMC BMC RACING TEAM 5:07’27 23’44
106 18 KADRI Blel (FRA) 1986 ALM AG2R LA MONDIALE 5:07’27 23’44
107 55 LANDER Sebastian (DEN) G 1991 BMC BMC RACING TEAM 5:07’27 23’44
108 54 KOHLER Martin (SUI) 1985 BMC BMC RACING TEAM 5:07’27 23’44
109 158 THWAITES Scott (GBR) G 1990 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 5:07’27 23’44
110 95 QUINTERO ARTUNDUAGA Duber G 1990 COL COLOMBIA 5:07’27 23’44
111 26 SANZ Enrique (ESP) 1989 MOV MOVISTAR TEAM 5:07’27 23’44
112 107 GRIJALBA Fernando (ESP) G 1991 CJR CAJA RURAL – SEGUROS RGA 5:07’27 23’44
113 38 FAVILLI Elia (ITA) 1989 LAM LAMPRE-MERIDA 5:07’27 23’44
114 133 MILETTA Luigi (ITA) 1988 NRI NERI SOTTOLI 5:07’27 23’44
115 12 HOULE Hugo (CAN) G 1990 ALM AG2R LA MONDIALE 5:07’27 23’44
116 28 VISCONTI Giovanni (ITA) 1983 MOV MOVISTAR TEAM 5:07’27 23’44
117 137 CECCHINEL Giorgio (ITA) 1989 NRI NERI SOTTOLI 5:07’36 23’53
NP 37 FERRARI Roberto (ITA) 1983 LAM LAMPRE-MERIDA
NP 45 SABATINI Fabio (ITA) 1985 CAN CANNONDALE
NP 47 FORMOLO Davide (ITA) G 1992 CAN CANNONDALE
NP 48 VIVIANI Elia (ITA) 1989 CAN CANNONDALE

Klasyfikacja generalna:
1 51 EVANS Cadel (AUS) 1977 BMC BMC RACING TEAM 9:23’43
2 11 POZZOVIVO Domenico (ITA) 1982 ALM AG2R LA MONDIALE 9:24’28 45
3 151 MACHADO Tiago (POR) 1985 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 9:24’42 59
4 21 ANTON HERNANDEZ Igor (ESP) 1983 MOV MOVISTAR TEAM 9:24’44 1’01
5 2 ARU Fabio (ITA) G 1990 AST ASTANA PRO TEAM 9:24’44 1’01
6 31 NIEMIEC Przemyslaw (POL) 1980 LAM LAMPRE-MERIDA 9:24’44 1’01
7 92 DUARTE AREVALO Fabio Andres 1986 COL COLOMBIA 9:24’44 1’01
8 84 ZARDINI Edoardo (ITA) 1989 BAR BARDIANI CSF 9:24’47 1’04
9 1 SCARPONI Michele (ITA) 1979 AST ASTANA PRO TEAM 9:24’49 1’06
10 83 BONGIORNO Francesco (ITA) G 1990 BAR BARDIANI CSF 9:25’15 1’32
11 71 PELIZZOTTI Franco (ITA) 1978 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 9:25’19 1’36
12 66 SIUTSOU Kanstantsin (BLR) 1982 SKY TEAM SKY 9:25’26 1’43
13 124 MEINTJES Louis (RSA) G 1992 MTN MTN – QHUBEKA 9:25’26 1’43
14 42 BENNETT George (NZL) G 1990 CAN CANNONDALE 9:25’33 1’50
15 56 MORABITO Steve (SUI) 1983 BMC BMC RACING TEAM 9:25’45 2’02
16 22 CAPECCHI Eros (ITA) 1986 MOV MOVISTAR TEAM 9:25’56 2’13
17 16 DUPONT Hubert (FRA) 1980 ALM AG2R LA MONDIALE 9:26’05 2’22
18 5 LANDA MEANA Mikel (ESP) 1989 AST ASTANA PRO TEAM 9:26’06 2’23
19 63 DEIGNAN Philip (IRL) 1983 SKY TEAM SKY 9:26’11 2’28
20 131 RABOTTINI Matteo (ITA) 1987 NRI NERI SOTTOLI 9:26’22 2’39
21 134 FINETTO Mauro (ITA) 1985 NRI NERI SOTTOLI 9:26’25 2’42
22 32 ANACONA GOMEZ Winner (COL) 1988 LAM LAMPRE-MERIDA 9:26’33 2’50
23 153 DE LA CRUZ MELGAREJO David 1989 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 9:26’37 2’54
24 144 ZAKARIN Ilnur (RUS) 1989 RVL RUSVELO 9:26’37 2’54
25 108 FERNANDEZ Ruben (ESP) G 1991 CJR CAJA RURAL – SEGUROS RGA 9:26’49 3’06
26 123 JANSE VAN RENSBURG Jacques 1987 MTN MTN – QHUBEKA 9:26’53 3’10
27 73 ROSA Diego (ITA) 1989 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 9:26’57 3’14
28 41 BASSO Ivan (ITA) 1977 CAN CANNONDALE 9:27’05 3’22
29 141 OVECHKIN Artem (RUS) 1986 RVL RUSVELO 9:27’10 3’27
30 115 RUTKIEWICZ Marek (POL) 1981 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 9:27’11 3’28
31 146 LAGUTIN Sergey (RUS) 1981 RVL RUSVELO 9:27’23 3’40
32 75 GODOY Yonder (VEN) G 1993 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 9:27’27 3’44
33 97 PANTANO Jarlinson (COL) 1988 COL COLOMBIA 9:27’52 4’09
34 77 FACCHINI Patrick (ITA) 1988 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 9:27’59 4’16
35 157 PIMENTA COSTA MENDES José 1985 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 9:28’04 4’21
36 136 MONSALVE Yonattah (VEN) 1989 NRI NERI SOTTOLI 9:28’14 4’31
37 105 GARCIA Marcos (ESP) 1986 CJR CAJA RURAL – SEGUROS RGA 9:28’32 4’49
38 103 TXURRUKA Amets (ESP) 1982 CJR CAJA RURAL – SEGUROS RGA 9:28’47 5’04
39 3 AGNOLI Valerio (ITA) 1985 AST ASTANA PRO TEAM 9:28’57 5’14
40 104 FRAILE MATARRANZA Omar (ESP G 1990 CJR CAJA RURAL – SEGUROS RGA 9:29’06 5’23
41 127 PARDILLA BELLON Sergio (ESP) 1984 MTN MTN – QHUBEKA 9:29’20 5’37
42 61 WIGGINS Bradley (GBR) 1980 SKY TEAM SKY 9:29’46 6’03
43 74 SELLA Emanuele (ITA) 1981 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 9:29’59 6’16
44 82 PIRAZZI Stefano (ITA) 1987 BAR BARDIANI CSF 9:30’07 6’24
45 27 SZMYD Sylvester (POL) 1978 MOV MOVISTAR TEAM 9:30’33 6’50
46 62 CATALDO Dario (ITA) 1985 SKY TEAM SKY 9:31’03 7’20
47 88 PAGANI Angelo (ITA) 1988 BAR BARDIANI CSF 9:31’03 7’20
48 135 FAILLI Francesco (ITA) 1983 NRI NERI SOTTOLI 9:31’14 7’31
49 112 OWSIAN Lukasz (POL) G 1990 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 9:31’15 7’32
50 78 TALIANI Alessio (ITA) G 1990 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 9:31’28 7’45
51 155 KONIG Leopold (CZE) 1987 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 9:31’32 7’49
52 117 TACIAK Mateusz (POL) 1984 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 9:31’54 8’11
53 7 TIRALONGO Paolo (ITA) 1977 AST ASTANA PRO TEAM 9:32’25 8’42
54 53 BOOKWALTER Brent (USA) 1984 BMC BMC RACING TEAM 9:32’51 9’08
55 44 MOSER Moreno (ITA) G 1990 CAN CANNONDALE 9:33’06 9’23
56 76 RODRIGUEZ Jackson (VEN) 1985 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 9:33’06 9’23
57 46 SALERNO Cristiano (ITA) 1985 CAN CANNONDALE 9:33’09 9’26
58 6 ZEITS Andrey (KAZ) 1986 AST ASTANA PRO TEAM 9:33’28 9’45
59 154 HUZARSKI Bartosz (POL) 1980 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 9:34’12 10’29
60 14 BOUET Maxime (FRA) 1986 ALM AG2R LA MONDIALE 9:34’50 11’07
61 96 QUINTERO Carlos Julian (COL) 1986 COL COLOMBIA 9:37’25 13’42
62 106 PIEDRA PEREZ Antonio (ESP) 1985 CJR CAJA RURAL – SEGUROS RGA 9:38’09 14’26
63 43 CARUSO Damiano (ITA) 1987 CAN CANNONDALE 9:38’24 14’41
64 24 MALORI Adriano (ITA) 1988 MOV MOVISTAR TEAM 9:43’16 19’33
65 34 CONTI Valerio (ITA) G 1993 LAM LAMPRE-MERIDA 9:44’56 21’13
66 72 ZILIOLI Gianfranco (ITA) G 1990 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 9:45’06 21’23
67 132 TABORRE Fabio (ITA) 1985 NRI NERI SOTTOLI 9:45’11 21’28
68 64 BOSWELL Ian (USA) G 1991 SKY TEAM SKY 9:45’42 21’59
69 87 LOCATELLI Stefano (ITA) 1989 BAR BARDIANI CSF 9:45’53 22’10
70 156 CAMANO ORTUZAR Iker (ESP) 1979 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 9:47’14 23’31
71 126 TEKLEHAIMANOT Daniel (ERI) 1988 MTN MTN – QHUBEKA 9:47’20 23’37
72 36 XU Gang (CHN) 1984 LAM LAMPRE-MERIDA 9:47’28 23’45
73 33 SERPA PEREZ Jose Rodolfo (COL) 1979 LAM LAMPRE-MERIDA 9:47’31 23’48
74 152 BENEDETTI Cesare (ITA) 1987 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 9:47’33 23’50
75 13 BERARD Julien (FRA) 1987 ALM AG2R LA MONDIALE 9:47’46 24’03
76 118 MATYSIAK Bartlomiej (POL) 1984 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 9:47’54 24’11
77 25 QUINTANA ROJAS Dayer Uberne G 1992 MOV MOVISTAR TEAM 9:48’26 24’43
78 85 DE IESO Donato (ITA) 1989 BAR BARDIANI CSF 9:48’48 25’05
79 81 BATTAGLIN Enrico (ITA) 1989 BAR BARDIANI CSF 9:49’05 25’22
80 23 DOWSETT Alex (GBR) 1988 MOV MOVISTAR TEAM 9:49’18 25’35
81 113 HONKISZ Adrian (POL) 1988 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 9:49’20 25’37
82 65 PUCCIO Salvatore (ITA) 1989 SKY TEAM SKY 9:49’24 25’41
83 4 KESSIAKOFF Fredrik Carl Wilhelm 1980 AST ASTANA PRO TEAM 9:49’34 25’51
84 8 HUFFMAN Evan (USA) G 1990 AST ASTANA PRO TEAM 9:49’34 25’51
85 102 MOLINA Antonio (ESP) G 1991 CJR CAJA RURAL – SEGUROS RGA 9:49’46 26’03
86 122 NIYONSHUTI Adrien (RWA) 1987 MTN MTN – QHUBEKA 9:49’51 26’08
87 52 EIJSSEN Yannick (BEL) 1989 BMC BMC RACING TEAM 9:50’20 26’37
88 111 MARYCZ Jaroslaw (POL) 1987 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 9:50’35 26’52
89 145 FIRSANOV Sergey (RUS) 1982 RVL RUSVELO 9:51’12 27’29
90 91 ARANGO CARVAJAL Juan Esteba 1986 COL COLOMBIA 9:51’21 27’38
91 57 OSS Daniel (ITA) 1987 BMC BMC RACING TEAM 9:52’10 28’27
92 147 SEROV Alexander (RUS) 1982 RVL RUSVELO 9:52’13 28’30
93 114 PATERSKI Maciej (POL) 1986 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 9:52’18 28’35
94 15 KERN Julian (GER) 1989 ALM AG2R LA MONDIALE 9:52’26 28’43
95 93 DUQUE Leonardo Fabio (COL) 1980 COL COLOMBIA 9:52’59 29’16
96 142 KLIMOV Sergey (RUS) 1980 RVL RUSVELO 9:53’03 29’20
97 116 CERNY Josef (CZE) G 1993 CCC CCC POLSAT POLKOWICE 9:53’13 29’30
98 121 SONGEZO Jim (RSA) G 1990 MTN MTN – QHUBEKA 9:54’25 30’42
99 17 GRETSCH Patrick (GER) 1987 ALM AG2R LA MONDIALE 9:54’41 30’58
100 143 SOLOMENNIKOV Andrei (RUS) 1987 RVL RUSVELO 9:54’42 30’59
101 138 CONTI Samuele (ITA) G 1991 NRI NERI SOTTOLI 9:55’17 31’34
102 35 DODI Luca (ITA) 1987 LAM LAMPRE-MERIDA 9:55’48 32’05
103 137 CECCHINEL Giorgio (ITA) 1989 NRI NERI SOTTOLI 9:55’58 32’15
104 101 DOMENE REYES Ramon (ESP) G 1990 CJR CAJA RURAL – SEGUROS RGA 9:56’40 32’57
105 133 MILETTA Luigi (ITA) 1988 NRI NERI SOTTOLI 9:57’00 33’17
106 148 ERSHOV Artur (RUS) G 1990 RVL RUSVELO 9:57’57 34’14
107 107 GRIJALBA Fernando (ESP) G 1991 CJR CAJA RURAL – SEGUROS RGA 9:58’06 34’23
108 26 SANZ Enrique (ESP) 1989 MOV MOVISTAR TEAM 9:59’21 35’38
109 38 FAVILLI Elia (ITA) 1989 LAM LAMPRE-MERIDA 9:59’30 35’47
110 158 THWAITES Scott (GBR) G 1990 TNE TEAM NETAPP – ENDURA 9:59’31 35’48
111 95 QUINTERO ARTUNDUAGA Duber G 1990 COL COLOMBIA 10:00’44 37’01
112 12 HOULE Hugo (CAN) G 1990 ALM AG2R LA MONDIALE 10:01’47 38’04
113 28 VISCONTI Giovanni (ITA) 1983 MOV MOVISTAR TEAM 10:06’53 43’10
114 58 ZABEL Rick (GER) G 1993 BMC BMC RACING TEAM 10:08’27 44’44
115 54 KOHLER Martin (SUI) 1985 BMC BMC RACING TEAM 10:08’39 44’56
116 18 KADRI Blel (FRA) 1986 ALM AG2R LA MONDIALE 10:09’14 45’31
117 55 LANDER Sebastian (DEN) G 1991 BMC BMC RACING TEAM 10:11’09 47’26

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej Gucwa