Szymon RekitaSzymon Rekita (Sestese Cycle Club) zajął bardzo dobre piąte miejsce w czasówce Gran Premio Mokambo Bar. Najlepszy czas wykręcił Ukrainiec Marlen Zmorka (Palazzago Fenice).

Kolarze ścigali się na 40 kilometrowej trasie w pobliżu Loro Ciuffenna. Zmorka wykręcił czas 48:59 i o 59 sekund pokonał Rosjanina Kirilla Yatsevicha (Russian Helikopters). Trzeci ze stratą minuty był Davide Martinelli (MG Kvis Norda). Szymon Rekita stracił do zwycięzcy 1 minutę i 38 sekund i ostatecznie był piąty.

Top 10:

1 ZMORKA Marlen Ukr – Palazzago Fenice

2 YATSEVICH Kirill Rus – Helicopters a 59″

3 MARTINELLI Davide Food Italia Mg Kvis Norda a 1′

4 ANTONINI Simone Mastromarco Sensi Dover a 1’36”

5 REKITA Szymon Kristofz Pol – Sestese Cycle Club a 1’38”

6 TROSINO Mirko Mastromarco Sensi Dover a 1’45”

7 BUCCI Mattia Big Hunter Seanese

8 STERBINI Simone Palazzago Fenice

9 TABINI Amedeo Sestese Cycle Club

10 FRAPPORTI Mattia Trevigiani Dynamon Bottoli

Poprzedni artykułTour de l’Ardčche: Antoshina wygrywa wyścig, Eugenia Bujak najlepsza z Polek
Następny artykułTour of Alberta: Zwycięski Cadel Evans!