Wyniki 6 etapu Tour Down Under z dnia 24.01.2010, Adelajda, dystans 90 km

1 Christopher Sutton (Aus) Team Sky 1:53:20
2 Greg Henderson (NZl) Team Sky
3 Graeme Brown (Aus) Rabobank
4 Robbie McEwen (Aus) Katyusha
5 Andre Greipel (Ger) HTC-Columbia
6 Allan Davis (Aus) Astana
7 Matthew Goss (Aus) HTC-Columbia
8 Yauheni Hutarovich (Blr) Française Des Jeux
9 Gert Steegmans (Bel) Team RadioShack
10 Jose Rojas (Spa) Caisse d’Epargne
11 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Doimo
12 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
13 Jonathan Cantwell (Aus) Team UniSA-Australia
14 Baden Cooke (Aus) Team Saxo Bank
15 Robert Forster (Ger) Team Milram
16 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
17 George Hincapie (USA) BMC Racing Team
18 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
19 Luke Roberts (Aus) Team Milram
20 Eduard Vorganov (Rus) Katyusha
21 Ben Swift (GBr) Team Sky
22 Denis Galimzyanov (Rus) Katyusha
23 Juan Jose Haedo (Arg) Team Saxo Bank
24 Thomas Leezer (Ned) Rabobank
25 Manuel Cardoso (Por) Footon Servetto
26 Julian Dean (NZl) Garmin-Transitions
27 Andriy Grivko (Ukr) Astana
28 Stijn Vandenbergh (Bel) Katyusha
29 Markus Fothen (Ger) Team Milram
30 Wesley Sulzberger (Aus) Française Des Jeux
31 Martin Elmiger (Swi) Ag2r-La Mondiale
32 Bernhard Eisel (Aut) HTC-Columbia
33 Yuriy Krivtsov (Ukr) Ag2r-La Mondiale
34 Dominik Roels (Ger) Team Milram
35 Simon Clarke (Aus) Team UniSA-Australia
36 Arthur Vichot (Fra) Française Des Jeux
37 Aitor Perez Arrieta (Spa) Footon Servetto
38 Jurgen Van De Walle (Bel) Quick Step
39 Nikolas Maes (Bel) Quick Step
40 Anthony Roux (Fra) Française Des Jeux
41 Mathieu Drujon (Fra) Caisse d’Epargne
42 Sebastien Rosseler (Bel) Team RadioShack
43 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo
44 Alejandro Valverde (Spa) Caisse d’Epargne
45 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo
46 Robbie Hunter (RSA) Garmin-Transitions
47 Luis Leon Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne
48 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Footon Servetto
49 Rick Flens (Ned) Rabobank
50 Josep Jufre Pou (Spa) Astana
51 Ivan Velasco (Spa) Euskaltel – Euskadi
52 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Doimo
53 Mathew Hayman (Aus) Team Sky
54 Ludovic Turpin (Fra) Ag2r-La Mondiale
55 René Mandri (Est) Ag2r-La Mondiale
56 Christian Meier (Can) Garmin-Transitions
57 Michael Matthews (Aus) Team UniSA-Australia
58 Daryl Impey (RSA) Team RadioShack
59 Frank Hoj (Den) Team Saxo Bank
60 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo
61 Michael Rogers (Aus) HTC-Columbia
62 David Vitoria (Swi) Footon Servetto 0:00:15
63 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:00:16
64 Oscar Pereiro (Spa) Astana
65 Serguei Klimov (Rus) Katyusha
66 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team
67 Cameron Meyer (Aus) Garmin-Transitions
68 Mickael Delage (Fra) Omega Pharma-Lotto
69 Gerben Lowik (Ned) Omega Pharma-Lotto
70 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Astana
71 Cyril Dessel (Fra) Ag2r-La Mondiale
72 Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi
73 Matthew Wilson (Aus) Garmin-Transitions
74 Michele Merlo (Ita) Footon Servetto
75 Alexandr Pliuschin (Mda) Katyusha
76 David Gutierrez (Spa) Footon Servetto
77 Lance Armstrong (USA) Team RadioShack
78 Ivan Gutierrez (Spa) Caisse d’Epargne
79 Gorka Izagirre (Spa) Euskaltel – Euskadi
80 Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto
81 Thomas Rohregger (Aut) Team Milram
82 Jonas Ljungblad (Swe) Omega Pharma-Lotto
83 Peter Mcdonald (Aus) Team UniSA-Australia
84 Jason McCartney (USA) Team RadioShack
85 Anders Lund (Den) Team Saxo Bank
86 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team
87 Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team
88 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team
89 Jurgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto
90 Thibaut Pinot (Fra) Française Des Jeux
91 Hayden Roulston (NZl) HTC-Columbia
92 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto
93 Miguel Minguez (Spa) Euskaltel – Euskadi
94 Jonathan Castroviejo (Spa) Euskaltel – Euskadi
95 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank
96 Biel Kadri (Fra) Ag2r-La Mondiale
97 Stuart O’grady (Aus) Team Saxo Bank
98 Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Doimo
99 Stef Clement (Ned) Rabobank
100 Gorazd Stangelj (Slo) Astana
101 Valeriy Dmitriyev (Kaz) Astana
102 Kevin Van Impe (Bel) Quick Step 0:00:26
103 Pierre Cazaux (Fra) Française Des Jeux
104 Juan Ripoll Horrach (Spa) Katyusha
105 Jens Voigt (Ger) Team Saxo Bank
106 Addy Engels (Ned) Quick Step
107 Timothy Roe (Aus) Team UniSA-Australia
108 Martin Pedersen (Den) Footon Servetto
109 Kasper Klostergaard (Den) Team Saxo Bank
110 Bert Grabsch (Ger) HTC-Columbia
111 Marcel Sieberg (Ger) HTC-Columbia
112 Mikael Cherel (Fra) Française Des Jeux
113 Jos Van Emden (Ned) Rabobank
114 Russell Downing (GBr) Team Sky
115 Björn Schroder (Ger) Team Milram
116 Tomas Vaitkus (Ltu) Team RadioShack
117 Jose Garcia (Spa) Caisse d’Epargne
118 Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack
119 Davide Vigano (Ita) Team Sky 0:00:38
120 Perget Mathieu (Fra) Caisse d’Epargne 0:00:48
121 Mauro Facci (Ita) Quick Step
122 David Kemp (Aus) Team UniSA-Australia
123 Rohan Dennis (Aus) Team UniSA-Australia
124 Jack Bobridge (Aus) Garmin-Transitions 0:00:54
125 Trent Lowe (Aus) Garmin-Transitions 0:01:26
126 Christopher Froome (GBr) Team Sky 0:01:42
127 Daniel Sesma (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:14:00
DNF Thomas Vedel Kvist (Den) Quick Step

Końcowa klasyfikacja górska

1 Thomas Rohregger (Aut) Team Milram 62 pts
2 Valeriy Dmitriyev (Kaz) Astana 36
3 David Kemp (Aus) Team UniSA-Australia 28
4 Timothy Roe (Aus) Team UniSA-Australia 22
5 Alejandro Valverde (Spa) Caisse d’Epargne 16
6 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Doimo 16
7 Mikael Cherel (Fra) Française Des Jeux 16
8 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo 14
9 Luis Leon Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne 12
10 Luke Roberts (Aus) Team Milram 12
11 Wesley Sulzberger (Aus) Française Des Jeux 12
12 Biel Kadri (Fra) Ag2r-La Mondiale 12
13 Mickael Delage (Fra) Omega Pharma-Lotto 12
14 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 8
15 Cameron Meyer (Aus) Garmin-Transitions 8
16 Stef Clement (Ned) Rabobank 8
17 Trent Lowe (Aus) Garmin-Transitions 8
18 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team 8
19 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 8
20 Eduard Vorganov (Rus) Katyusha 6
21 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Doimo 6
22 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank 6
23 Marcel Sieberg (Ger) HTC-Columbia 6
24 Daryl Impey (RSA) Team RadioShack 4
25 Gorazd Stangelj (Slo) Astana 4
26 Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team 4
27 Michael Matthews (Aus) Team UniSA-Australia 4
28 Martin Pedersen (Den) Footon Servetto 4

Końcowa klasyfikacja sprinterów

1 Andre Greipel (Ger) HTC-Columbia 24 pts
2 Greg Henderson (NZl) Team Sky 18
3 Robbie McEwen (Aus) Katyusha 16
4 David Kemp (Aus) Team UniSA-Australia 16
5 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team 12
6 Mickael Delage (Fra) Omega Pharma-Lotto 12
7 Eduard Vorganov (Rus) Katyusha 10
8 Valeriy Dmitriyev (Kaz) Astana 10
9 Alejandro Valverde (Spa) Caisse d’Epargne 10
10 Thomas Rohregger (Aut) Team Milram 8
11 Luis Leon Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne 8
12 Robbie Hunter (RSA) Garmin-Transitions 8
13 Graeme Brown (Aus) Rabobank 8
14 Christopher Sutton (Aus) Team Sky 8
15 Biel Kadri (Fra) Ag2r-La Mondiale 8
16 Manuel Cardoso (Por) Footon Servetto 8
17 Gorka Izagirre (Spa) Euskaltel – Euskadi 6
18 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team 6
19 Luke Roberts (Aus) Team Milram 6
20 Gert Steegmans (Bel) Team RadioShack 6
21 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team 4
22 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 4
23 Peter Mcdonald (Aus) Team UniSA-Australia 4
24 Timothy Roe (Aus) Team UniSA-Australia 4
25 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 4
26 Simon Clarke (Aus) Team UniSA-Australia 4
27 Baden Cooke (Aus) Team Saxo Bank 2
28 George Hincapie (USA) BMC Racing Team 2
29 Andriy Grivko (Ukr) Astana 2
30 Cameron Meyer (Aus) Garmin-Transitions 2
31 Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team 2
32 Matthew Wilson (Aus) Garmin-Transitions 2
33 Jack Bobridge (Aus) Garmin-Transitions 2

Końcowa klasyfikacja generalna

1 Christopher Sutton (Aus) Team Sky 1:53:20
2 Greg Henderson (NZl) Team Sky
3 Graeme Brown (Aus) Rabobank
4 Robbie McEwen (Aus) Katyusha
5 Andre Greipel (Ger) HTC-Columbia
6 Allan Davis (Aus) Astana
7 Matthew Goss (Aus) HTC-Columbia
8 Yauheni Hutarovich (Blr) Française Des Jeux
9 Gert Steegmans (Bel) Team RadioShack
10 Jose Rojas (Spa) Caisse d’Epargne
11 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Doimo
12 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
13 Jonathan Cantwell (Aus) Team UniSA-Australia
14 Baden Cooke (Aus) Team Saxo Bank
15 Robert Forster (Ger) Team Milram
16 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
17 George Hincapie (USA) BMC Racing Team
18 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
19 Luke Roberts (Aus) Team Milram
20 Eduard Vorganov (Rus) Katyusha
21 Ben Swift (GBr) Team Sky
22 Denis Galimzyanov (Rus) Katyusha
23 Juan Jose Haedo (Arg) Team Saxo Bank
24 Thomas Leezer (Ned) Rabobank
25 Manuel Cardoso (Por) Footon Servetto
26 Julian Dean (NZl) Garmin-Transitions
27 Andriy Grivko (Ukr) Astana
28 Stijn Vandenbergh (Bel) Katyusha
29 Markus Fothen (Ger) Team Milram
30 Wesley Sulzberger (Aus) Française Des Jeux
31 Martin Elmiger (Swi) Ag2r-La Mondiale
32 Bernhard Eisel (Aut) HTC-Columbia
33 Yuriy Krivtsov (Ukr) Ag2r-La Mondiale
34 Dominik Roels (Ger) Team Milram
35 Simon Clarke (Aus) Team UniSA-Australia
36 Arthur Vichot (Fra) Française Des Jeux
37 Aitor Perez Arrieta (Spa) Footon Servetto
38 Jurgen Van De Walle (Bel) Quick Step
39 Nikolas Maes (Bel) Quick Step
40 Anthony Roux (Fra) Française Des Jeux
41 Mathieu Drujon (Fra) Caisse d’Epargne
42 Sebastien Rosseler (Bel) Team RadioShack
43 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo
44 Alejandro Valverde (Spa) Caisse d’Epargne
45 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo
46 Robbie Hunter (RSA) Garmin-Transitions
47 Luis Leon Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne
48 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Footon Servetto
49 Rick Flens (Ned) Rabobank
50 Josep Jufre Pou (Spa) Astana
51 Ivan Velasco (Spa) Euskaltel – Euskadi
52 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Doimo
53 Mathew Hayman (Aus) Team Sky
54 Ludovic Turpin (Fra) Ag2r-La Mondiale
55 René Mandri (Est) Ag2r-La Mondiale
56 Christian Meier (Can) Garmin-Transitions
57 Michael Matthews (Aus) Team UniSA-Australia
58 Daryl Impey (RSA) Team RadioShack
59 Frank Hoj (Den) Team Saxo Bank
60 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo
61 Michael Rogers (Aus) HTC-Columbia
62 David Vitoria (Swi) Footon Servetto 0:00:15
63 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:00:16
64 Oscar Pereiro (Spa) Astana
65 Serguei Klimov (Rus) Katyusha
66 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team
67 Cameron Meyer (Aus) Garmin-Transitions
68 Mickael Delage (Fra) Omega Pharma-Lotto
69 Gerben Lowik (Ned) Omega Pharma-Lotto
70 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Astana
71 Cyril Dessel (Fra) Ag2r-La Mondiale
72 Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi
73 Matthew Wilson (Aus) Garmin-Transitions
74 Michele Merlo (Ita) Footon Servetto
75 Alexandr Pliuschin (Mda) Katyusha
76 David Gutierrez (Spa) Footon Servetto
77 Lance Armstrong (USA) Team RadioShack
78 Ivan Gutierrez (Spa) Caisse d’Epargne
79 Gorka Izagirre (Spa) Euskaltel – Euskadi
80 Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto
81 Thomas Rohregger (Aut) Team Milram
82 Jonas Ljungblad (Swe) Omega Pharma-Lotto
83 Peter Mcdonald (Aus) Team UniSA-Australia
84 Jason McCartney (USA) Team RadioShack
85 Anders Lund (Den) Team Saxo Bank
86 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team
87 Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team
88 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team
89 Jurgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto
90 Thibaut Pinot (Fra) Française Des Jeux
91 Hayden Roulston (NZl) HTC-Columbia
92 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto
93 Miguel Minguez (Spa) Euskaltel – Euskadi
94 Jonathan Castroviejo (Spa) Euskaltel – Euskadi
95 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank
96 Biel Kadri (Fra) Ag2r-La Mondiale
97 Stuart O’grady (Aus) Team Saxo Bank
98 Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Doimo
99 Stef Clement (Ned) Rabobank
100 Gorazd Stangelj (Slo) Astana
101 Valeriy Dmitriyev (Kaz) Astana
102 Kevin Van Impe (Bel) Quick Step 0:00:26
103 Pierre Cazaux (Fra) Française Des Jeux
104 Juan Ripoll Horrach (Spa) Katyusha
105 Jens Voigt (Ger) Team Saxo Bank
106 Addy Engels (Ned) Quick Step
107 Timothy Roe (Aus) Team UniSA-Australia
108 Martin Pedersen (Den) Footon Servetto
109 Kasper Klostergaard (Den) Team Saxo Bank
110 Bert Grabsch (Ger) HTC-Columbia
111 Marcel Sieberg (Ger) HTC-Columbia
112 Mikael Cherel (Fra) Française Des Jeux
113 Jos Van Emden (Ned) Rabobank
114 Russell Downing (GBr) Team Sky
115 Björn Schroder (Ger) Team Milram
116 Tomas Vaitkus (Ltu) Team RadioShack
117 Jose Garcia (Spa) Caisse d’Epargne
118 Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack
119 Davide Vigano (Ita) Team Sky 0:00:38
120 Perget Mathieu (Fra) Caisse d’Epargne 0:00:48
121 Mauro Facci (Ita) Quick Step
122 David Kemp (Aus) Team UniSA-Australia
123 Rohan Dennis (Aus) Team UniSA-Australia
124 Jack Bobridge (Aus) Garmin-Transitions 0:00:54
125 Trent Lowe (Aus) Garmin-Transitions 0:01:26
126 Christopher Froome (GBr) Team Sky 0:01:42
127 Daniel Sesma (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:14:00
DNF Thomas Vedel Kvist (Den) Quick Step

Końcowa klasyfikacja młodzieżowców

1 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 18:47:31
2 Wesley Sulzberger (Aus) Française Des Jeux 0:00:13
3 Jose Rojas (Spa) Caisse d’Epargne 0:00:20
4 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:58
5 Gorka Izagirre (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:01:09
6 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Doimo 0:01:12
7 Cameron Meyer (Aus) Garmin-Transitions 0:01:44
8 Thibaut Pinot (Fra) Française Des Jeux 0:03:00
9 Arthur Vichot (Fra) Française Des Jeux 0:03:10
10 Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi 0:03:33
11 Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team 0:04:24
12 Christian Meier (Can) Garmin-Transitions 0:04:32
13 Timothy Roe (Aus) Team UniSA-Australia 0:05:27
14 Jos Van Emden (Ned) Rabobank 0:07:38
15 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo 0:07:42
16 Rohan Dennis (Aus) Team UniSA-Australia 0:07:45
17 Biel Kadri (Fra) Ag2r-La Mondiale 0:08:21
18 Anthony Roux (Fra) Française Des Jeux 0:09:05
19 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 0:09:50
20 Matthew Goss (Aus) HTC-Columbia 0:10:27
21 Christopher Froome (GBr) Team Sky 0:10:29
22 Michael Matthews (Aus) Team UniSA-Australia 0:12:40
23 Anders Lund (Den) Team Saxo Bank 0:13:31
24 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team 0:14:24
25 Nikolas Maes (Bel) Quick Step 0:15:47
26 Thomas Leezer (Ned) Rabobank 0:17:08
27 Mikael Cherel (Fra) Française Des Jeux 0:17:46
28 Mickael Delage (Fra) Omega Pharma-Lotto 0:17:47
29 Alexandr Pliuschin (Mda) Katyusha 0:17:58
30 Jack Bobridge (Aus) Garmin-Transitions 0:18:34
31 Ben Swift (GBr) Team Sky 0:19:02
32 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo 0:19:36
33 Denis Galimzyanov (Rus) Katyusha 0:23:02
34 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo 0:23:51
35 Jonathan Castroviejo (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:26:46
36 Simon Clarke (Aus) Team UniSA-Australia 0:27:07
37 Miguel Minguez (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:27:53
38 Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Doimo 0:28:39
39 David Gutierrez (Spa) Footon Servetto 0:28:54
40 Dominik Roels (Ger) Team Milram 0:35:52
1 Christopher Sutton (Aus) Team Sky 1:53:20
2 Greg Henderson (NZl) Team Sky
3 Graeme Brown (Aus) Rabobank
4 Robbie McEwen (Aus) Katyusha
5 Andre Greipel (Ger) HTC-Columbia
6 Allan Davis (Aus) Astana
7 Matthew Goss (Aus) HTC-Columbia
8 Yauheni Hutarovich (Blr) Française Des Jeux
9 Gert Steegmans (Bel) Team RadioShack
10 Jose Rojas (Spa) Caisse d’Epargne
11 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Doimo
12 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
13 Jonathan Cantwell (Aus) Team UniSA-Australia
14 Baden Cooke (Aus) Team Saxo Bank
15 Robert Forster (Ger) Team Milram
16 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
17 George Hincapie (USA) BMC Racing Team
18 Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team
19 Luke Roberts (Aus) Team Milram
20 Eduard Vorganov (Rus) Katyusha
21 Ben Swift (GBr) Team Sky
22 Denis Galimzyanov (Rus) Katyusha
23 Juan Jose Haedo (Arg) Team Saxo Bank
24 Thomas Leezer (Ned) Rabobank
25 Manuel Cardoso (Por) Footon Servetto
26 Julian Dean (NZl) Garmin-Transitions
27 Andriy Grivko (Ukr) Astana
28 Stijn Vandenbergh (Bel) Katyusha
29 Markus Fothen (Ger) Team Milram
30 Wesley Sulzberger (Aus) Française Des Jeux
31 Martin Elmiger (Swi) Ag2r-La Mondiale
32 Bernhard Eisel (Aut) HTC-Columbia
33 Yuriy Krivtsov (Ukr) Ag2r-La Mondiale
34 Dominik Roels (Ger) Team Milram
35 Simon Clarke (Aus) Team UniSA-Australia
36 Arthur Vichot (Fra) Française Des Jeux
37 Aitor Perez Arrieta (Spa) Footon Servetto
38 Jurgen Van De Walle (Bel) Quick Step
39 Nikolas Maes (Bel) Quick Step
40 Anthony Roux (Fra) Française Des Jeux
41 Mathieu Drujon (Fra) Caisse d’Epargne
42 Sebastien Rosseler (Bel) Team RadioShack
43 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo
44 Alejandro Valverde (Spa) Caisse d’Epargne
45 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo
46 Robbie Hunter (RSA) Garmin-Transitions
47 Luis Leon Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne
48 Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Footon Servetto
49 Rick Flens (Ned) Rabobank
50 Josep Jufre Pou (Spa) Astana
51 Ivan Velasco (Spa) Euskaltel – Euskadi
52 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Doimo
53 Mathew Hayman (Aus) Team Sky
54 Ludovic Turpin (Fra) Ag2r-La Mondiale
55 René Mandri (Est) Ag2r-La Mondiale
56 Christian Meier (Can) Garmin-Transitions
57 Michael Matthews (Aus) Team UniSA-Australia
58 Daryl Impey (RSA) Team RadioShack
59 Frank Hoj (Den) Team Saxo Bank
60 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo
61 Michael Rogers (Aus) HTC-Columbia
62 David Vitoria (Swi) Footon Servetto 0:00:15
63 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:00:16
64 Oscar Pereiro (Spa) Astana
65 Serguei Klimov (Rus) Katyusha
66 Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team
67 Cameron Meyer (Aus) Garmin-Transitions
68 Mickael Delage (Fra) Omega Pharma-Lotto
69 Gerben Lowik (Ned) Omega Pharma-Lotto
70 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Astana
71 Cyril Dessel (Fra) Ag2r-La Mondiale
72 Romain Sicard (Fra) Euskaltel – Euskadi
73 Matthew Wilson (Aus) Garmin-Transitions
74 Michele Merlo (Ita) Footon Servetto
75 Alexandr Pliuschin (Mda) Katyusha
76 David Gutierrez (Spa) Footon Servetto
77 Lance Armstrong (USA) Team RadioShack
78 Ivan Gutierrez (Spa) Caisse d’Epargne
79 Gorka Izagirre (Spa) Euskaltel – Euskadi
80 Matthew Lloyd (Aus) Omega Pharma-Lotto
81 Thomas Rohregger (Aut) Team Milram
82 Jonas Ljungblad (Swe) Omega Pharma-Lotto
83 Peter Mcdonald (Aus) Team UniSA-Australia
84 Jason McCartney (USA) Team RadioShack
85 Anders Lund (Den) Team Saxo Bank
86 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team
87 Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team
88 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team
89 Jurgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto
90 Thibaut Pinot (Fra) Française Des Jeux
91 Hayden Roulston (NZl) HTC-Columbia
92 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto
93 Miguel Minguez (Spa) Euskaltel – Euskadi
94 Jonathan Castroviejo (Spa) Euskaltel – Euskadi
95 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank
96 Biel Kadri (Fra) Ag2r-La Mondiale
97 Stuart O’grady (Aus) Team Saxo Bank
98 Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Doimo
99 Stef Clement (Ned) Rabobank
100 Gorazd Stangelj (Slo) Astana
101 Valeriy Dmitriyev (Kaz) Astana
102 Kevin Van Impe (Bel) Quick Step 0:00:26
103 Pierre Cazaux (Fra) Française Des Jeux
104 Juan Ripoll Horrach (Spa) Katyusha
105 Jens Voigt (Ger) Team Saxo Bank
106 Addy Engels (Ned) Quick Step
107 Timothy Roe (Aus) Team UniSA-Australia
108 Martin Pedersen (Den) Footon Servetto
109 Kasper Klostergaard (Den) Team Saxo Bank
110 Bert Grabsch (Ger) HTC-Columbia
111 Marcel Sieberg (Ger) HTC-Columbia
112 Mikael Cherel (Fra) Française Des Jeux
113 Jos Van Emden (Ned) Rabobank
114 Russell Downing (GBr) Team Sky
115 Björn Schroder (Ger) Team Milram
116 Tomas Vaitkus (Ltu) Team RadioShack
117 Jose Garcia (Spa) Caisse d’Epargne
118 Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack
119 Davide Vigano (Ita) Team Sky 0:00:38
120 Perget Mathieu (Fra) Caisse d’Epargne 0:00:48
121 Mauro Facci (Ita) Quick Step
122 David Kemp (Aus) Team UniSA-Australia
123 Rohan Dennis (Aus) Team UniSA-Australia
124 Jack Bobridge (Aus) Garmin-Transitions 0:00:54
125 Trent Lowe (Aus) Garmin-Transitions 0:01:26
126 Christopher Froome (GBr) Team Sky 0:01:42
127 Daniel Sesma (Spa) Euskaltel – Euskadi 0:14:00
DNF Thomas Vedel Kvist (Den) Quick Step

Końcowa klasyfikacja drużynowa

1 Ag2R La Mondiale 56:22:45
2 Caisse d’Epargne 0:00:02
3 Garmin – Transitions 0:00:29
4 Team Katusha 0:00:32
5 HTC-Columbia 0:00:51
6 Team Radioshack 0:00:56
7 Astana 0:00:58
8 Liquigas Doimo 0:01:08
9 Francaise Des Jeux 0:01:40
10 Milram 0:02:02
11 BMC Racing Team 0:02:07
12 Footon-Servetto-Fuji 0:02:29
13 Euskaltel – Euskadi 0:04:11
14 Team Sky 0:04:24
15 Team Saxo Bank 0:04:36
16 Uni SA – Australia 0:05:15
17 Rabobank 0:08:02
18 Omega Pharma – Lotto 0:12:50
19 Quick Step 0:19:04