Wyniki 7 etapu XVII Wyścigu Bałtyk-Karkonosze Tour z dnia 07.06.2009, Lwówek Śląski, dystans 158 km.

   1 13 POL19800109  MRÓZ        Mateusz    MRÓZ ACTION UNIQA         3 54 00
   2 32 RUS19860310  KOLESNIKOV  Sergey     MOSCOW RUSSIA             3 54 00
   3 11 POL19810426  MORAJKO     Jacek      MRÓZ ACTION UNIQA         3 54 00
   4 15 POL19840619  TACIAK      Mateusz    MRÓZ ACTION UNIQA         3 54 00
   5 59 RUS19861118  SAMOKHALOV  Dmitry     PRIMORSKY DISTRICT        3 54 00
   6 35 GER19860615  BELKA       Mathias    LKT - TEAM BRANDENBURG    3 54 00
   7 63 RUS19870701  PRISHPETNYY Alexander  PRIMORSKY DISTRICT        3 54 04   0 00 04
   8 45 GER19820409  KIRISCHENKO Marco      ISAAC TORGAU              3 54 30   0 00 30
   9 42 GER19780901  VOLKMMAN    Karsten    ISAAC TORGAU              3 54 30   0 00 30
  10 58 RUS19861118  SAMOKHALOV  Anton      PRIMORSKY DISTRICT        3 54 32   0 00 32
  11 55 GER19830519  BIRKENFELD  Rene       COLLOS RADTEAM DSC        3 54 32   0 00 32
  12 31 RUS19850211  KHATUNSEV   Alexandr   MOSCOW RUSSIA             3 54 32   0 00 32
  13 30 RUS19861210  VALININ     Valery     MOSCOW RUSSIA             3 54 32   0 00 32
  14 57 GER19720630  SCHOLZ      Timo       COLLOS RADTEAM DSC        3 54 32   0 00 32
  15 60 RUS19890613  MOKROV      Smitry     PRIMORSKY DISTRICT        3 54 35   0 00 35
  16 12 POL19820603  DYBEL       Wojciech   MRÓZ ACTION UNIQA         3 54 35   0 00 35
  17 64 RUS19860924  BUDARAGIN   Alexander  PRIMORSKY DISTRICT        3 54 35   0 00 35
  18 71 POL19900405  OSIECKI     Łukasz     TEAM KRONAWITTER PASSAU   3 54 35   0 00 35
  19  8 POL19750708  RADOSZ      Robert     DHL - AUTHOR              3 54 35   0 00 35
  20 29 RUS19890306  KOVALIEV    Evgeny     MOSCOW RUSSIA             3 54 35   0 00 35
  21 36 GER19850412  DASSLER     Inamar     LKT - TEAM BRANDENBURG    3 54 35   0 00 35
  22 33 RUS19890413  BARANOV     Kirill     MOSCOW RUSSIA             3 54 52   0 00 52
  23 39 GER19860205  KLUGE       Roger      LKT - TEAM BRANDENBURG    3 54 54   0 00 54
  24 34 GER19860106  SCHAFER     Stefan     LKT - TEAM BRANDENBURG    3 54 54   0 00 54
  25 51 GER19840526  FORBERGER   Sven       COLLOS RADTEAM DSC        3 55 10   0 01 10
  26 72 GER19840508  SCHMIDMAYR  Simon      TEAM KRONAWITTER PASSAU   3 55 26   0 01 26
  27 56 GER19820318  SICKMULLER  Johannes   COLLOS RADTEAM DSC        3 55 41   0 01 41
  28 41 GER19880708  RIEMER      Beniamin   LKT - TEAM BRANDENBURG    3 56 44   0 02 44
  29 14 POL19860612  CIEŚLIK     Paweł      MRÓZ ACTION UNIQA         3 56 53   0 02 53
  30 75 UKR19791121  POLATAYKO   Lvubomyr   NATIONAL UKRAINIAN CYCLIN 3 56 53   0 02 53
  31 37 GER19751223  BARTKO      Robert     LKT - TEAM BRANDENBURG    3 57 20   0 03 20
  32 40 GER19880223  WEICHT      Michael    LKT - TEAM BRANDENBURG    3 57 20   0 03 20
  33 38 GER19830223  BOMMEL      Henning    LKT - TEAM BRANDENBURG    3 59 26   0 05 26
  34 47 GER19740725  HENTSCHEL   Jens       ISAAC TORGAU              4 00 34   0 06 34
  35  2 POL19720622  BARANOWSKI  Dariusz    DHL - AUTHOR              4 01 41   0 07 41
  36  1 POL19670116  ROMANIK     Radosław   DHL - AUTHOR              4 01 41   0 07 41
  37 19 POL19790609  CICHOSZ     Marek      LEGIA FELT                4 01 41   0 07 41
  38 17 POL19860618  MODZELEWSKI Łukasz     LEGIA FELT                4 01 41   0 07 41
  39  7 POL19830627  HALEJAK     Wojciech   DHL - AUTHOR              4 02 34   0 08 34
  40  3 POL19810508  RUTKIEWICZ  Marek      DHL - AUTHOR              4 02 34   0 08 34
  41  4 POL19850718  KOMAR       Mateusz    DHL - AUTHOR              4 07 27   0 13 27
  42  6 POL19810628  RUDNICKI    Dariusz    DHL - AUTHOR              4 07 27   0 13 27
  43 65 RUS19880314  FADEEV      Alexander  PRIMORSKY DISTRICT        4 21 38   0 27 38
  44 67 GER19880130  BISSINGER   Florian    TEAM KRONAWITTER PASSAU   4 21 38   0 27 38
  45 50 GER19830429  HARTMANN    Uwe        COLLOS RADTEAM DSC        4 24 30   0 30 30
  46 70 GER19840909  KAPFHAMMER  Thomas     TEAM KRONAWITTER PASSAU   4 24 30   0 30 30
  47 66 GER19880708  BILLER      Martin     TEAM KRONAWITTER PASSAU   4 24 30   0 30 30
  48 68 GER19781103  BUCHANAN    Timothy    TEAM KRONAWITTER PASSAU   4 24 30   0 30 30
  49 62 RUS19890223  SMIRNOV     Aleksy     PRIMORSKY DISTRICT        4 24 30   0 30 30
  50 61 RUS19880317  NUZHONKOV   Sergey     PRIMORSKY DISTRICT        4 24 30   0 30 30
      5 POL19830218  DETKO       Artur      DHL - AUTHOR       abandon
     16 POL19861209  OSIŃSKI     Piotr      MRÓZ ACTION UNIQA  abandon
     20 POL19870322  KRUPIŃSKI   Tomasz     LEGIA FELT         abandon
     43 GER19840321  SCHUBERT    Patrick    ISAAC TORGAU       abandon
     46 GER19860520  WIELE       Mathias    ISAAC TORGAU       abandon
     48 GER19870414  FREISLEBEN  Ronny      ISAAC TORGAU       abandon
     52 GER19831004  WEINBERG    Markus     COLLOS RADTEAM DSC abandon
     77 UKR19880718  FONRABE     Maksym     NATIONAL UKRAINIAN abandon
     78 UKR19890830  KULYK       Andriy     NATIONAL UKRAINIAN abandon

Klasyfikacja końcowa wyścigu:

   1 32 RUS19860310  KOLESNIKOV  Sergey     MOSCOW RUSSIA            22 21 09  7
   2 13 POL19800109  MRÓZ        Mateusz    MRÓZ ACTION UNIQA        22 21 13 11 0 00 04
   3 15 POL19840619  TACIAK      Mateusz    MRÓZ ACTION UNIQA        22 21 18  4 0 00 09
   4 59 RUS19861118  SAMOKHALOV  Dmitry     PRIMORSKY DISTRICT       22 21 20    0 00 11
   5 35 GER19860615  BELKA       Mathias    LKT - TEAM BRANDENBURG   22 21 28  6 0 00 19
   6  8 POL19750708  RADOSZ      Robert     DHL - AUTHOR             22 21 34    0 00 25
   7 63 RUS19870701  PRISHPETNYY Alexander  PRIMORSKY DISTRICT       22 21 34  3 0 00 25
   8 42 GER19780901  VOLKMMAN    Karsten    ISAAC TORGAU             22 22 04    0 00 55
   9 39 GER19860205  KLUGE       Roger      LKT - TEAM BRANDENBURG   22 22 05    0 00 56
  10 30 RUS19861210  VALININ     Valery     MOSCOW RUSSIA            22 22 06    0 00 57
  11 12 POL19820603  DYBEL       Wojciech   MRÓZ ACTION UNIQA        22 22 27    0 01 18
  12 41 GER19880708  RIEMER      Beniamin   LKT - TEAM BRANDENBURG   22 24 24  2 0 03 15
  13 58 RUS19861118  SAMOKHALOV  Anton      PRIMORSKY DISTRICT       22 25 40  1 0 04 31
  14 36 GER19850412  DASSLER     Inamar     LKT - TEAM BRANDENBURG   22 26 12    0 05 03
  15 55 GER19830519  BIRKENFELD  Rene       COLLOS RADTEAM DSC       22 28 31    0 07 22
  16 34 GER19860106  SCHAFER     Stefan     LKT - TEAM BRANDENBURG   22 28 31    0 07 22
  17 60 RUS19890613  MOKROV      Smitry     PRIMORSKY DISTRICT       22 28 34    0 07 25
  18 64 RUS19860924  BUDARAGIN   Alexander  PRIMORSKY DISTRICT       22 28 34    0 07 25
  19 51 GER19840526  FORBERGER   Sven       COLLOS RADTEAM DSC       22 29 09    0 08 00
  20 40 GER19880223  WEICHT      Michael    LKT - TEAM BRANDENBURG   22 29 56    0 08 47
  21  7 POL19830627  HALEJAK     Wojciech   DHL - AUTHOR             22 30 14    0 09 05
  22 72 GER19840508  SCHMIDMAYR  Simon      TEAM KRONAWITTER PASSAU  22 31 04    0 09 55
  23 37 GER19751223  BARTKO      Robert     LKT - TEAM BRANDENBURG   22 31 19    0 10 10
  24 75 UKR19791121  POLATAYKO   Lvubomyr   NATIONAL UKRAINIAN CYCLIN22 32 11    0 11 02
  25 56 GER19820318  SICKMULLER  Johannes   COLLOS RADTEAM DSC       22 32 21    0 11 12
  26 19 POL19790609  CICHOSZ     Marek      LEGIA FELT               22 33 02    0 11 53
  27 38 GER19830223  BOMMEL      Henning    LKT - TEAM BRANDENBURG   22 34 06    0 12 57
  28 47 GER19740725  HENTSCHEL   Jens       ISAAC TORGAU             22 35 22    0 14 13
  29  3 POL19810508  RUTKIEWICZ  Marek      DHL - AUTHOR             22 37 36    0 16 27
  30  4 POL19850718  KOMAR       Mateusz    DHL - AUTHOR             22 40 13    0 19 04
  31 29 RUS19890306  KOVALIEV    Evgeny     MOSCOW RUSSIA            22 41 28    0 20 19
  32 11 POL19810426  MORAJKO     Jacek      MRÓZ ACTION UNIQA        22 41 42  4 0 20 33
  33 57 GER19720630  SCHOLZ      Timo       COLLOS RADTEAM DSC       22 42 09    0 21 00
  34 71 POL19900405  OSIECKI     Łukasz     TEAM KRONAWITTER PASSAU  22 42 12    0 21 03
  35 31 RUS19850211  KHATUNSEV   Alexandr   MOSCOW RUSSIA            22 42 20    0 21 11
  36 33 RUS19890413  BARANOV     Kirill     MOSCOW RUSSIA            22 43 01    0 21 52
  37 45 GER19820409  KIRISCHENKO Marco      ISAAC TORGAU             22 43 05    0 21 56
  38 14 POL19860612  CIEŚLIK     Paweł      MRÓZ ACTION UNIQA        22 44 46    0 23 37
  39 17 POL19860618  MODZELEWSKI Łukasz     LEGIA FELT               22 49 16    0 28 07
  40  2 POL19720622  BARANOWSKI  Dariusz    DHL - AUTHOR             22 50 03    0 28 54
  41  1 POL19670116  ROMANIK     Radosław   DHL - AUTHOR             22 50 03    0 28 54
  42 62 RUS19890223  SMIRNOV     Aleksy     PRIMORSKY DISTRICT       22 54 35    0 33 26
  43  6 POL19810628  RUDNICKI    Dariusz    DHL - AUTHOR             22 54 59    0 33 50
  44 65 RUS19880314  FADEEV      Alexander  PRIMORSKY DISTRICT       22 59 42    0 38 33
  45 68 GER19781103  BUCHANAN    Timothy    TEAM KRONAWITTER PASSAU  22 59 45    0 38 36
  46 70 GER19840909  KAPFHAMMER  Thomas     TEAM KRONAWITTER PASSAU  22 59 45    0 38 36
  47 67 GER19880130  BISSINGER   Florian    TEAM KRONAWITTER PASSAU  23 05 30    0 44 21
  48 61 RUS19880317  NUZHONKOV   Sergey     PRIMORSKY DISTRICT       23 12 07    0 50 58
  49 66 GER19880708  BILLER      Martin     TEAM KRONAWITTER PASSAU  23 12 07    0 50 58
  50 50 GER19830429  HARTMANN    Uwe        COLLOS RADTEAM DSC       23 26 43    1 05 34

Klasyfikacja najaktywniejszego:
PREMIE
 21 1 55 BIRKENFELD  Rene      COLLOS RADTEAM DSC        Lwówek Śląski    3pkt   5km
    2 56 SICKMULLER  Johannes  COLLOS RADTEAM DSC                         2
    3  3 RUTKIEWICZ  Marek     DHL - AUTHOR                               1

 22 1 63 PRISHPETNYY Alexander PRIMORSKY DISTRICT         Podgórzyn       3pkt  54km
    2 41 RIEMER      Beniamin  LKT - TEAM BRANDENBURG                     2
    3 58 SAMOKHALOV  Anton     PRIMORSKY DISTRICT                         1

 23 1 35 BELKA       Mathias   LKT - TEAM BRANDENBURG  Szklarska Poręba   3pkt  84km
    2 15 TACIAK      Mateusz   MRÓZ ACTION UNIQA                          2
    3 13 MRÓZ        Mateusz   MRÓZ ACTION UNIQA                          1

 24 1 14 CIEŚLIK     Paweł     MRÓZ ACTION UNIQA          Lubomierz       3pkt 121km
    2 32 KOLESNIKOV  Sergey    MOSCOW RUSSIA                              2
    3 15 TACIAK      Mateusz   MRÓZ ACTION UNIQA                          1

 25 1 35 BELKA       Mathias   LKT - TEAM BRANDENBURG    Lwówek Śląski    3pkt 137km
    2 15 TACIAK      Mateusz   MRÓZ ACTION UNIQA                          2
    3 32 KOLESNIKOV  Sergey    MOSCOW RUSSIA                              1

KLASYFIKACJA
  1  8 POL19750708 RADOSZ      Robert    DHL - AUTHOR              28pkt
  2 39 GER19860205 KLUGE       Roger     LKT - TEAM BRANDENBURG    13
  3 56 GER19820318 SICKMULLER  Johannes  COLLOS RADTEAM DSC        11
  4 13 POL19800109 MRÓZ        Mateusz   MRÓZ ACTION UNIQA          9
  5 15 POL19840619 TACIAK      Mateusz   MRÓZ ACTION UNIQA          8
  6 35 GER19860615 BELKA       Mathias   LKT - TEAM BRANDENBURG     6
  7  3 POL19810508 RUTKIEWICZ  Marek     DHL - AUTHOR               5
  8  6 POL19810628 RUDNICKI    Dariusz   DHL - AUTHOR               5
  9 65 RUS19880314 FADEEV      Alexander PRIMORSKY DISTRICT         5
 10 63 RUS19870701 PRISHPETNYY Alexander PRIMORSKY DISTRICT         4
 11 41 GER19880708 RIEMER      Beniamin  LKT - TEAM BRANDENBURG     4
 12 58 RUS19861118 SAMOKHALOV  Anton     PRIMORSKY DISTRICT         4
 13 32 RUS19860310 KOLESNIKOV  Sergey    MOSCOW RUSSIA              3
 14 55 GER19830519 BIRKENFELD  Rene      COLLOS RADTEAM DSC         3
 15 29 RUS19890306 KOVALIEV    Evgeny    MOSCOW RUSSIA              3
 16 14 POL19860612 CIEŚLIK     Paweł     MRÓZ ACTION UNIQA          3
 17 62 RUS19890223 SMIRNOV     Aleksy    PRIMORSKY DISTRICT         3
 18 59 RUS19861118 SAMOKHALOV  Dmitry    PRIMORSKY DISTRICT         2
 19 40 GER19880223 WEICHT      Michael   LKT - TEAM BRANDENBURG     2
 20  7 POL19830627 HALEJAK     Wojciech  DHL - AUTHOR               2
 21  4 POL19850718 KOMAR       Mateusz   DHL - AUTHOR               2
 22 11 POL19810426 MORAJKO     Jacek     MRÓZ ACTION UNIQA          2
 23 17 POL19860618 MODZELEWSKI Łukasz    LEGIA FELT                 2
 24 12 POL19820603 DYBEL       Wojciech  MRÓZ ACTION UNIQA          1
 25  2 POL19720622 BARANOWSKI  Dariusz   DHL - AUTHOR               1

Klasyfikacja górska:

PREMIE
  2 1 12 DYBEL       Wojciech  MRÓZ ACTION UNIQA        Kromnów Wola    6pkt 42km
    2 62 SMIRNOV     Aleksy    PRIMORSKY DISTRICT                       4
    3 41 RIEMER      Beniamin  LKT - TEAM BRANDENBURG                   3
    4 58 SAMOKHALOV  Anton     PRIMORSKY DISTRICT                       2
    5 67 BISSINGER   Florian   TEAM KRONAWITTER PASSAU                  1
  3 1 12 DYBEL       Wojciech  MRÓZ ACTION UNIQA        Zachełmie       6pkt 60km
    2 63 PRISHPETNYY Alexander PRIMORSKY DISTRICT                       4
    3 41 RIEMER      Beniamin  LKT - TEAM BRANDENBURG                   3
    4 58 SAMOKHALOV  Anton     PRIMORSKY DISTRICT                       2
    5 67 BISSINGER   Florian   TEAM KRONAWITTER PASSAU                  1
  4 1 11 MORAJKO     Jacek     MRÓZ ACTION UNIQA        Michałowice     6pkt 73km
    2 13 MRÓZ        Mateusz   MRÓZ ACTION UNIQA                        4
    3 15 TACIAK      Mateusz   MRÓZ ACTION UNIQA                        3
    4 63 PRISHPETNYY Alexander PRIMORSKY DISTRICT                       2
    5 59 SAMOKHALOV  Dmitry    PRIMORSKY DISTRICT                       1
  5 1 59 SAMOKHALOV  Dmitry    PRIMORSKY DISTRICT     Szklarska Poręba  6pkt 87km
    2 35 BELKA       Mathias   LKT - TEAM BRANDENBURG                   4
    3 32 KOLESNIKOV  Sergey    MOSCOW RUSSIA                            3
    4 63 PRISHPETNYY Alexander PRIMORSKY DISTRICT                       2
    5 15 TACIAK      Mateusz   MRÓZ ACTION UNIQA                        1

KLASYFIKACJA
  1 12 POL19820603 DYBEL       Wojciech  MRÓZ ACTION UNIQA         12pkt
  2 62 RUS19890223 SMIRNOV     Aleksy    PRIMORSKY DISTRICT        10
  3 63 RUS19870701 PRISHPETNYY Alexander PRIMORSKY DISTRICT         8
  4 59 RUS19861118 SAMOKHALOV  Dmitry    PRIMORSKY DISTRICT         7
  5 41 GER19880708 RIEMER      Beniamin  LKT - TEAM BRANDENBURG     7
  6 11 POL19810426 MORAJKO     Jacek     MRÓZ ACTION UNIQA          6
  7 13 POL19800109 MRÓZ        Mateusz   MRÓZ ACTION UNIQA          4
  8 15 POL19840619 TACIAK      Mateusz   MRÓZ ACTION UNIQA          4
  9 35 GER19860615 BELKA       Mathias   LKT - TEAM BRANDENBURG     4
 10 58 RUS19861118 SAMOKHALOV  Anton     PRIMORSKY DISTRICT         4
 11  2 POL19720622 BARANOWSKI  Dariusz   DHL - AUTHOR               4
 12 32 RUS19860310 KOLESNIKOV  Sergey    MOSCOW RUSSIA              3
 13 31 RUS19850211 KHATUNSEV   Alexandr  MOSCOW RUSSIA              3
 14 67 GER19880130 BISSINGER   Florian   TEAM KRONAWITTER PASSAU    2

Klasyfikacja drużynowa:

  1 MRÓZ ACTION UNIQA         67  0 57
  2 LKT - TEAM BRANDENBURG    67  2 30    1 33
  3 PRIMORSKY DISTRICT        67  5 11    4 14
  4 COLLOS RADTEAM DSC        67 18 25   17 28
  5 MOSCOW RUSSIA             67 23 22   22 25
  6 DHL - AUTHOR              67 24 41   23 44
  7 ISAAC TORGAU              67 39 33   38 36
  8 TEAM KRONAWITTER PASSAU   67 55 25   54 28