fot. pexels

Z wielką radością donosimy, że Polski Komitet Olimpijski przyznał naszemu portalowi akredytację na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, które odbędą się w 2024 roku. Dzięki temu będziemy mogli dostarczyć Wam, Drodzy Czytelnicy, informacje z pierwszej ręki z najważniejszej imprezy sportowej na świecie!

Portal Naszosie.pl znalazł się w gronie takich mediów jak „Gazeta Wyborcza”, „Rzeczpospolita”, Polska Agencja Prasowa czy duży koncern medialny Ringier Axel Springer Polska.

Klikając TUTAJ  można zobaczyć pełną listę mediów, które pojadą w przyszłym roku do Paryża.

Marek Bala, założyciel i redaktor naczelny portalu, podkreśla, że jest to milowy krok w rozwoju Naszosie.pl i nie ukrywa wielkiej radości z przyznania akredytacji.

– Dla mnie to wielkie wyróżnienie, bo po raz pierwszy w historii serwisu Naszosie.pl pojedziemy na Igrzyska Olimpijskie. Jesteśmy na rynku czternaście lat, pracowaliśmy przy największych wyścigach świata, mistrzostwach świata i Europy, zaś na Igrzyskach nigdy nie byliśmy. Poprzednie lokalizacje, takie jak Rio de Janeiro czy Tokio, były bardzo odległe, a związane z tym koszty trudne do udźwignięcia dla branżowego serwisu. Igrzyska Olimpijskie to najważniejsze wydarzenie dla każdego sportowca, ale także dziennikarza. Zapewniam, że z Paryża dostarczymy Wam materiały najwyższej jakości

– zapowiada Marek Bala.

Oceny wniosków dokonała komisja powołana przez Sekretarza Generalnego PKOl. Decyzja komisji uwzględnia kwoty przyznane Polsce przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski oraz Komitet Organizacyjny Paryż 2024, a także kryteria organizatorów takie jak między innymi: wielkość redakcji, dotarcie do odbiorców oraz dotychczasowe doświadczenie w pracy na igrzyskach olimpijskich.

Do zobaczenia w stolicy Francji! 🙂

Poprzedni artykułTrofeo Ses Salines – Alcudia 2023: Marijn van den Berg najszybszy ze zredukowanego peletonu
Następny artykułTrasa GP La Marseillaise 2023
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments