Foto: CRO Race

Jonathan Milan (Bahrain – Victorious) i Sacha Modolo (Bardiani-CSF-Faizanè) opowiedzieli o walce na pierwszym etapie CRO Race.

Na deszczowym etapie w Chorwacji o zwycięstwo walczyli sprinterzy. Zdecydowanie najszybszy okazał się Jonathan Milan (Bahrain – Victorious), dla którego to pierwsze zwycięstwo w karierze.

Czuję się niesamowicie. W pierwszej części sezonu miałem kłopoty zdrowotne, ale na szczęście mam je za sobą. Podczas Tour de Pologne i Deutschland Tour byłem na podium, ale zawsze czegoś brakowało. Tego zwycięstwa nie byłoby bez moich kolegów z drużyny. Wielką pracę na podjazdach wykonali Caruso i Mohorič. Chcę im bardzo za to podziękować

– powiedział pierwszy lider chorwackiego wyścigu, Jonathan Milan.

Na drugim miejscu finiszował Sacha Modolo, który już ponad rok czeka na zawodowe zwycięstwo. Oto co do powiedzenia miał 35- letni Włoch:

Z jednej strony jestem szczęśliwy, ale z drugiej strony jest czego żałować. Przy większym szczęściu można byłoby myśleć o zwycięstwie. W pewnym momencie zostałem zamknięty i to okazało się kluczowe. Jednak jest to dla mnie najlepszy wynik w tym sezonie. Przed nami jeszcze kilka szans na triumf. 

Poprzedni artykułMathieu van der Poel: „Wiem, że postąpiłem źle”
Następny artykułChris Froome lekko kontuzjowany po upadku w Monako
Pismak z pasji, nie z wykształcenia. Wielbiciel scoutingu i skarbów kibica. Pisze to co myśli, a nie co wypada.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments