fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Jeszcze niedawno rywalizował z innymi kolarzami na szosie, dziś walczy o zdrowie – trwa zbiórka na leczenie byłego polskiego zawodnika Grzegorza Stępniaka.

Stowarzyszenie Kolarzy Zawodowych w Polsce, czyli organizacja, na czele której stoi Jarosław Marycz, prywatnie przyjaciel 33-letniego Grzegorza Stępniaka, zorganizowało zbiórkę na leczenie byłego polskiego kolarza szosowego. U zawodnika, który przez karierę zawodową reprezentował takie ekipy jak CCC Polsat Polkowice czy Wibatech Merx 7R wykryto miastenię – chorobę układu immunologicznego powodującą skrajne osłabienie organizmu.

Potrzeba ogromnego zjednoczenia się społeczności kolarskiej by zebrać potrzebną kwotę, która zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitację Grzegorza. Byłemu zawodnikowi niedawno urodziła się córka, a on sam z powodu stanu zdrowia nie jest w stanie podjąć pracy. Liczy się każda złotówka… Więcej na ten temat napisane zostało w opisie zrzutki.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/jrh4ha

Poprzedni artykułGrand Prix Doliny Baryczy już w ten weekend
Następny artykułMont Ventoux Dénivelé Challenge 2022: Ruben Guerreiro triumfuje
Niegdyś zapalony biegacz, dziś sędzia siatkówki z Pomorza, przy okazji aktywnie grający w jednej z trójmiejskich drużyn. Fan kolarskich statystyk i egzotycznych wyścigów. Marzenie związane z tą dyscypliną? Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Rwandy w 2025 roku.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments