fot. EF Education-Nippo

Po sześciu sezonach spędzonych w ekipie EF Education – Nippo, Lawson Craddock zdecydował się zmienić zespół i na kolejne dwa lata dołączyć do drużyny Team BikeExchange.

Amerykański kolarz, który dysponuje niezłymi umiejętnościami w jeździe indywidualnej na czas jest trzecim wzmocnieniem ekipy kierowanej przez Brenta Copelanda. Wcześniej do australijskiej drużyny dołączyli już Matteo SobreroJesús David Peña. Lawson Craddock ma nadzieję, że angaż w nowym zespole będzie dla niego impulsem, który pozytywnie wpłynie na rozwój jego zawodowej kariery.

Jestem podekscytowany dołączeniem do drużyny Team BikeExchange. Bardzo ważna jest dla mnie kultura organizacyjna, zwłaszcza w tym sporcie, a dzięki ich rodzinnemu podejściu jestem pewien, że razem będziemy w stanie osiągać najlepsze wyniki. Przez ostatnie kilka lat czułem się komfortowo w swoim dawnym zespole i to nowe wyzwanie, które stoi przede mną będzie mnie jeszcze bardziej stymulować do rozwoju. Przyjdzie czas na nowe wyzwania, nową rolę oraz inny kalendarz wyścigów, więc powinno to być odświeżające dla mnie i dla mojej motywacji

– mówił Craddock w rozmowie cytowanej przez biuro prasowe ekipy Team BikeExchange.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments