Środowy poranek przyniesie nam ostatnie rozstrzygnięcia w kolarstwie szosowym. O 4:30 polskiego czasu do rywalizacji staną panie, a o 7:00 panowie w ramach jazdy indywidualnej na czas.
Areną zmagań ponownie stanie się tor wyścigowy Fuji International Speedway oraz jego okolice. Na kobiety czeka jedna runda licząca 22,1km, panowie pokonają ją dwukrotnie. Obie listy startowe otwierają reprezentanci Olimpijskiej Reprezentacji Uchodźców, za każdym razem zawodnicy i zawodniczki startują co półtorej minuty.
Polskę reprezentować będą Anna Plichta (start 4:51) oraz Maciej Bodnar (początek 8:11). Kompleksowa zapowiedź Naszosie.pl dostępna jest TUTAJ.
Wyścig kobiet:
Godzina startu (-7h) | Numer startowy | Narodowość Nazwisko i imię |
11:30:00 | 25 | EOR
ALI ZADA Masomah |
11:31:30 | 24 | BEL
van de VELDE Julie |
11:33:00 | 23 | GBR
SHACKLEY Anna |
11:34:30 | 22 | CAN
CANUEL Karol-Ann |
11:36:00 | 21 | JPN
YONAMINE Eri |
11:37:30 | 20 | AUS
GIGANTE Sarah |
11:39:00 | 19 | ISR
SHAPIRA Omer |
11:40:30 | 18 | NOR
AALERUD Katrine |
11:42:00 | 17 | LUX
MAJERUS Christine |
11:43:30 | 16 | ESP
GARCIA CANELLAS Margarita Victo |
11:45:00 | 15 | CAN
KIRCHMANN Leah |
11:46:30 | 14 | GER
KLEIN Lisa |
11:48:00 | 13 | FRA
LABOUS Juliette |
11:49:30 | 12 | BLR
AMIALIUSIK Alena |
11:51:00 | 11 | POL
PLICHTA Anna |
11:52:30 | 10 | RSA
MOOLMAN-PASIO Ashleigh |
11:54:00 | 9 | ITA
LONGO BORGHINI Elisa |
11:55:30 | 8 | DEN
JOERGENSEN Emma Cecilie |
11:57:00 | 7 | USA
NEBEN Amber |
11:58:30 | 6 | NED
van VLEUTEN Annemiek |
12:00:00 | 5 | AUS
BROWN Grace |
12:01:30 | 4 | GER
BRENNAUER Lisa |
12:03:00 | 3 | SUI
REUSSER Marlen |
12:04:30 | 2 | USA
DYGERT Chloe |
12:06:00 | 1 | NED
van der BREGGEN Anna |
Wyścig mężczyzn (3 tury):
Godzina startu (-7h) | Numer startowy | Narodowość Nazwisko i imię |
14:00:00 | 39 | EOR
WAIS Ahmad Badreddin |
14:01:30 | 38 | IRI
SAFARZADEH Saeid |
14:03:00 | 37 | ALG
LAGAB Azzedine |
14:04:30 | 36 | ERI
GHEBREIGZABHIER Amanuel |
14:06:00 | 35 | GER
ARNDT Nikias |
14:07:30 | 34 | RSA
de BOD Stefan |
14:09:00 | 33 | CAN
HOULE Hugo |
14:10:30 | 32 | EST
KANGERT Tanel |
14:12:00 | 31 | IRL
ROCHE Nicolas |
14:13:30 | 30 | CZE
KUKRLE Michael |
14:15:00 | 29 | NZL
BENNETT George |
14:16:30 | 28 | USA
CRADDOCK Lawson |
14:18:00 | 27 | POR
OLIVEIRA Nelson |
14:56:00 | 26 | GBR
GEOGHEGAN HART Tao |
14:57:30 | 25 | AUS
PORTE Richie |
14:59:00 | 24 | BEL
EVENEPOEL Remco |
15:00:30 | 23 | ITA
BETTIOL Alberto |
15:02:00 | 22 | SVK
KUBIS Lukas |
15:03:30 | 21 | LAT
SKUJINS Toms |
15:05:00 | 20 | AUT
KONRAD Patrick |
15:06:30 | 19 | COL
URAN Rigoberto |
15:08:00 | 18 | KAZ
LUTSENKO Alexey |
15:09:30 | 17 | ESP
IZAGIRRE INSAUSTI Jon |
15:11:00 | 16 | POL
BODNAR Maciej |
15:12:30 | 15 | ROC
VLASOV Aleksandr |
15:14:00 | 14 | GER
SCHACHMANN Maximilian |
15:52:00 | 13 | NOR
FOSS Tobias S. |
15:53:30 | 12 | NZL
BEVIN Patrick |
15:55:00 | 11 | USA
McNULTY Brandon |
15:56:30 | 10 | NED
DUMOULIN Tom |
15:58:00 | 9 | POR
ALMEIDA Joao |
15:59:30 | 8 | DEN
ASGREEN Kasper |
16:01:00 | 7 | SLO
ROGLIC Primoz |
16:02:30 | 6 | GBR
THOMAS Geraint |
16:04:00 | 5 | AUS
DENNIS Rohan |
16:05:30 | 4 | FRA
CAVAGNA Remi |
16:07:00 | 3 | SUI
KUENG Stefan |
16:08:30 | 2 | BEL
van AERT Wout |
16:10:00 | 1 | ITA
GANNA Filippo |