fot. Trek - Segafredo

Zwycięzca wszystkich trzech Wielkich Tourów – Vincenzo Nibali według najnowszych doniesień medialnych ma powrócić do drużyny Astana – Premier Tech w barwach, której ścigał się w latach 2013 – 2016.

Belgijski dziennik Het Nieuwsblad potwierdza informację, które na początku czerwca przekazywał największy włoski dziennik sportowy – La Gazzetta dello Sport. Vincenzo Nibali po zakończeniu obecnego sezonu ma opuścić barwy zespołu Trek-Segafredo i dołączyć do ekipy Astana – Premier Tech.

Nadchodzące zmiany w kazachsko – kanadyjskiej drużynie przed 2022 rokiem mogą być o wiele większe. Jakob Fuglsang ma prowadzić rozmowy z zespołem Cofidis. Nadal niewyjaśniona jest przyszłość Alexandra Vlasova, który był łączony, zarówno z ekipą INEOS Grenadiers, jak i zespołem BORA – hansgrohe. Ostatnio, również La Gazzetta dello Sport informowała, że dwaj Baskowie: Alex Aranburu i Gorka Izagirre są w kręgu zainteresowań drużyny Movistar Team.

Podsumowując, ekipę którą prowadzi Giuseppe Martinelli prawdopodobnie czekają spore roszady personalne. Z biegiem czasu przekonamy się, czy w zespole Astana – Premier Tech ostatecznie znajdzie się „Rekin z Mesyny”.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments