Krótkie spodenki kolarskie ASSOS MILLE GTO to następca legendarnego modelu CENTO. Inspiracją do stworzenia tych spodenek była potrzeba najwyższego poziomu komfortu podczas jazdy na długich dystansach. MILLE GTO jest częścią tej samej linii odzieży co MILLE GT i MILLE GTS, jednak porzucając konwencjonalną konstrukcję spodenek kolarskich, wspina się na wyżyny wygody.

Spodenki MILLE GTO wykorzystują odwrócone szwy oraz wkładkę o radykalnie zmienionym kształcie celem wyeliminowania tarcia i nacisku w obszarze genitaliów jednocześnie zapewniając optymalny poziom wsparcia dla mięśni nowymi panelami udowymi.

Wkładka MILLE GTO C2 wykorzystuje technologię Twin21 i składa się z trzech warstw. Pierwsza z nich, microShock, ma 11 mm grubości i wykonana jest z pianki odpowiedzialnej za większość pochłaniania drgań. Druga warstwa, filterFoam, ma 10 mm grubości i wykonana jest z pianki o niższej gęstości. Jej zadaniem jest pochłanianie mikrodrgań jednocześnie minimalizując gromadzenie się wilgoci dzięki swojej komórkowej konstrukcji. Ostatnia warstwa 3D Waffle to trzywarstwowa perforowana pianka zapewniająca wymianę powietrza i komfort przy kontakcie ze skórą.

Spodenki w większości wykonano ze znanej z modelu MILLE GTS tkaniny OSSIDIA cechującej się właściwościami kompresyjnymi i będącej idealnym balansem pomiędzy komfortem, oddychalnością i poziomem kompresji. Przedni panel spodenek wykonany jest z nowej tkaniny LOSANGA, który dodatkowo eliminuje ucisk we wrażliwych miejscach przy jednoczesnym braku zawijania się materiału.

Spodenki ASSOSS MILLE GTO oprócz standardowych rozmiarów dostępne są w dwóch długościach nogawek, tradycyjnej i wydłużonej o 3 cm.

Lista sklepów w których kupicie spodenki > tutaj

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments