Seria GTS jest kolejną generacją spodenek MILLE szwajcarskiej marki Assos. 

Od poprzedniej wersji MILLE GT różni je przede wszystkim dwuwarstwowa wkładka oraz tkanina OSSIDIA o właściwościach kompresyjnych. Tkanina OSSIDIA została opracowana specjalnie dla serii GTS i jest idealnym balansem pomiędzy komfortem, oddychalnością oraz właściwościami kompresyjnymi.

Spodenki uszyte są z dwóch paneli delikatnie opinających uda i blokujących wkładkę podczas pedałowania przy jednoczesnej redukcji otarć minimalnymi szwami. Jeśli chodzi o szelki, to na plecach kształtem przypominają literę X, z czego jej dolna część jest wykonana z jednego pasa mającego na celu zapewnienie ich stabilności.

Na wspomnianą wcześniej dwuwarstwową wkładkę składają się dwa panele piankowe z wyściółką skonstruowaną w kształcie plastra miodu. Taka konstrukcja pozwala na zachowanie optymalnego poziomu podparcia i oddychalności, w szczególności podczas długich jazd.

I właśnie do tych najdłuższych treningów przystosowane są spodenki Assos MILLE GTS. Ablo w sytuacji gdy wymagamy większego komfortu podczas codziennych treningów.

Spodenki w polskiej dystrybucji kosztują 845 PLN.

Listę sklepów znajdziecie > tutaj

guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Joseph
Joseph

Jedyne 845 zł za kawałek szmaty..

Jacek
Jacek

Tylko wydane osiem stów uwiera…