Foto: (c) Lars - Gent Wevelgem

Dziś powinna zapaść decyzja, czy odbędą się wyścigi E3 Saxo Bank Classic i Gent-Wevelgem. Wszystko oczywiście jest związane z pandemią koronawirusa.

Pod ogromnym znakiem zapytania stanęły dwa wyścigi, które mają zostać rozegrane w najbliższych dniach. Niestety panujący koronawirus powoduje, że w Belgii obostrzenia są coraz większe i nie wiadomo, czy uda się przeprowadzić E3 Saxo Bank Classic i Gent-Wevelgem.

Jeśli rząd zadecyduje o twardym lockdownie to wiadomo, że nasz wyścig się nie odbędzie. Jednak nie jestem rządem i nadal czekam na pozytywne informacje. Wprowadziliśmy wszelkie możliwe środki bezpieczeństwa

– powiedział Jacques Coussens odpowiedzialny za E3.

Co ciekawe organizatorzy tego wyścigu do obsługi imprezy będą używali futurystycznych robotów, które będą miały dbać o bezpieczeństwo.

Współorganizator Gent-Wevelgem Griet Langedock także czeka na decyzję władz:

Po raz kolejny martwimy się o nasz wyścig. W roku ubiegłym udało nam się go zorganizować w innym terminie. Teraz czekamy co będzie, ale jesteśmy przygotowani pod względem bezpieczeństwa. Z drugiej strony trzeba pamiętać, że najważniejsze jest zdrowie.

Poprzedni artykułSpodenki Assos Mille GTS – jeszcze więcej komfortu!
Następny artykułRohan Dennis: „Co za ulga!”
Pismak z pasji, nie z wykształcenia. Wielbiciel scoutingu i skarbów kibica. Pisze to co myśli, a nie co wypada.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments