fot. Mario Stiehl / Mazowsze Serce Polski Cycling Team

Do startu w prestiżowym wyścigu Tour of Turkey (2.Pro) zaproszona została ekipa Mazowsze Serce Polski Team, choć jak informuje Dariusz Banaszek – drużyna musi zrezygnować.

Mazowsze Serce Polski Team ubiegało się o możliwość startu w tureckiej etapówce od wielu tygodni, ostatecznie jednak organizatorzy umieścili polską drużynę na pierwszym miejscu na liście rezerwowej. Na skutek zawieszenia startów przez ekipę Vini Zabu, propozycja została złożona drużynie Dariusza Banaszka.

– Bardzo chcieliśmy wystartować w tym jakże prestiżowym wyścigu i jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze starania doceniają organizatorzy wyścigów klasy 2.Pro, a my mamy zbudowaną coraz silniejszą pozycję w Europie. Niestety, propozycja zastąpienia drużyny Vini Zabu została nam złożona na 5 dni przed startem, a my obecnie przebywamy na greckiej wyspie Rhodos, gdzie już jutro rozpoczynamy inny wyścig, a druga część drużyny dopiero wróciła z Turcji, gdybyśmy dowiedzieli się kilka dni wcześniej… niestety, ze względów logistycznych, musimy zrezygnować

– komentował Banaszek.

Najbliższym startem mazowieckiej drużyny jest International Tour of Rhodes, który rozpoczyna się już jutro od niespełna dwukilometrowego prologu – w wyścigu wystartują: Jakub Kaczmarek, Alan Banaszek, Paweł Bernas, Norbert Banaszek, Adam Stachowiak, Marceli Bogusławski oraz Tomasz Budziński.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments