fot. Getty Images Sports

Mistrz świata w jeździe indywidualnej na czas Filippo Ganna ponownie pokazał na co go stać. Włoch reprezentujący zespół INEOS Grenadiers triumfował na ostatnim etapie wyścigu Etoile de Bessèges.

Już na wczorajszym, czwartym etapie francuskiego wyścigu w niesamowitym stylu rosły Włoch odjechał od swoich współtowarzyszy ucieczki i mógł unieść ręce w geście zwycięstwa na mecie. Dziś natomiast w swojej specjalności, również Ganna nie miał sobie równych i odniósł już drugie zwycięstwo etapowe w Etoile de Bessèges.

To był niesamowity tydzień. Kończymy wyścig z dwoma zwycięstwami w pięć dni, a także Kwiato kończy rywalizację na podium. To wszystko sprawia, że chcemy marzyć o czymś więcej. To zwycięstwo jest dla mnie ważne i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej w kolejnych wyścigach

– powiedział 24-latek w rozmowie z biurem prasowym swojej ekipy.

Po starcie we francuskiej imprezie mistrz świata w jeździe na czas z Imoli przeniesie się na Bliski Wschód. Kolejnym startem Filippo Ganny będzie odbywający się w Zjednoczynych Emiratach Arabskich wyścig UAE Tour (21-27 lutego).

Teraz patrzymy w przyszłość na trasę wyścigu UAE Tour, ale jest to świetny sposób na rozpoczęcie tego sezonu

– zakończył Włoch.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments