fot. Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux

Sieć supermarketów – Intermarché – zostanie jednym ze sponsorów tytularnych belgijskiej ekipy Circus – Wanty-Gobert. W przyszłym sezonie drużyna będzie nazywać się Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux.

Francuska sieć supermarketów, która wchodzi w skład firmy Grupa Muszkieterów, w przyszłym sezonie będzie jednym ze sponsorów tytularnych drużyny, która przejmie licencję najwyższej dywizji od CCC Team. Intermarché podpisało z ekipą Jeana-François Bourlart umowę do 2023 roku. Sieć supermarketów jest obecna w Belgii od prawie 29 lat i liczy obecnie prawie 80 sklepów.

W przyszłym sezonie kolarzy ekipy Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux będziemy mogli oglądać we wszystkich najbardziej prestiżowych wyścigach świata. W jej składzie znajdą się tacy zawodnicy, jak Danny van Poppel, Baptiste Planckaert czy Andrea Pasqualon, którzy z dobrej strony będą mogli zaprezentować się podczas płaskich i pagórkowatych wyścigów. Oprócz nich w barwach Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux będą jeździli doświadczony Jan Bakelants, Rein Taaramae, Louis Meintjes, a także byli kolarze CCC Team – Jan Hirt, Georg Zimmermann i Jonas Koch.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments