Michał Gołaś (Team INEOS) będzie kolejnym gościem naszego nowego cyklu wywiadów “na żywo” na Facebooku. Z jednym z najbardziej szanowanych zawodników w światowym peletonie spotkamy się już w poniedziałek 11 maja o godzinie 18:00! 

Już w poniedziałek 11 maja o godzinie 18:00 kolejny wywiad “na żywo”. Tym razem naszym gościem będzie Michał Gołaś – kolarz Team INEOS, jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych polskich kolarzy, nazywany “profesorem”, który niedawno obchodził 36. urodziny.

Seria wywiadów “na żywo” to pomysł, który zrodził się na Naszosie.pl podczas epidemii koronawirusa, aby umożliwić Państwu nieustanny kontakt z kolarzami i z ludźmi związanymi z kolarstwem. Wywiad z “Gołym” będzie już dwunastym z tego cyklu. Zapraszamy do oglądania i do zadawania pytań w komentarzach.

Dotychczas rozmawialiśmy z: Michałem Palutą (CCC Team), Darią Abramowicz (psychologiem sportowym), Piotrem Wadeckim (dyrektorem generalnym CCC Team, selekcjonerem reprezentacji Polski), Anną Plichtą (Trek-Segafredo), Łukaszem Wiśniowskim (CCC Team), Pawłem Poljańskim (BORA-hansgrohe), Pawłem Bernasem (Mazowsze Serce Polski), Małgorzatą Jasińską (Casa Dorada), Mariuszem Witeckim (dyrektorem sportowym w drużynie Voster ATS Team), Kasią Niewiadomą (Canyon-SRAM) oraz z Tomaszem Marczyńskim (Lotto-Soudal). Wszystkie wywiady można znaleźć na naszym oficjalnym profilu na Facebooku. Polecamy!