fot. Total Direct Energie

Total Direct Energie postanowiło zachęcić ludzi do jazdy na trenażerach. W tym celu ekipa zmieniła logo na czas pandemii.

Francja jest jednym z tych krajów, które najmocniej ucierpiały z powodu epidemii koronawirusa – na Covid-19 zmarło tam już blisko 5 tysięcy osób. By utrudnić rozprzestrzenianie się wirusa w całym kraju wprowadzono ograniczenie przemieszczania się – od jakiegoś czasu za wyjście z domu bez uzasadnionego powodu grozi kara sięgająca nawet kilkuset euro. 

Mimo to część kolarzy-amatorów wciąż wychodzi popedałować na zewnątrz. Aby zachęcić ich do tego, by zostali w domu i przesiedli się na trenażery Team Total Direct Energie postanowił zmienić swoje logo. Od dziś przedstawia ono kolarza jadącego na sprzęcie przeznaczonym do jazdy w domu.

W tym ciężkim okresie kwarantanny Team Direct Energie postanowił zmienić logo. Cel jest prosty – podniesienie świadomości wśród wszystkich kolarzy – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Zawalczmy razem przeciwko Covid-19

– brzmi treść komunikatu opublikowanego przez ekipę w mediach społecznościowych.

W innym tweecie opublikowanym przez ekipę znajduje się natomiast apel ze strony: Niccolo Bonifacio, Nikiego Terpstry, Anthony’ego Turgisa , Juliena Simona , Romaina Sicarda i Jonathana Hiverta.

Cześć wszystkim. Prosimy was: zostańcie w domu na czas koronawirusa – w ten sposób uchronicie siebie i innych przed zakażeniem. Nie jeździjcie na zewnątrz – to bardzo zły pomysł. Zadbajcie o siebie i bliskich – to bardzo ważne. Mamy nadzieję, że wkrótce to wszystko się skończy i znów zobaczymy się na szosie

– mówili zawodnicy

Zróbmy wszystko, by rzeczywiście tak było. Także po to, żebyśmy znów mogli jeździć na rowerach bez żadnych ograniczeń.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments