Ekipa Lotto Soudal jest już gotowa do walki na hiszpańskiej ziemi. Dziś zespół podał pełny skład, który wystąpi w Mallorca Challenge.

Ściganie na Balearach zacznie się już w czwartek. Przez kolejne 4 dni zawodnicy będą mierzyć się w różnego rodzaju klasykach, w których każdy znajdzie coś dla siebie – od sprinterów, po wytrawnych górali. Ze względu na dobrą pogodę, Majorkę jako start sezonu wybiera cała masa zawodników ze światowej czołówki. Nie inaczej jest w przypadku gwiazd ekipy Lotto Soudal.

Belgijski team wystąpi w sumie w dziesięcioosobowym składzie. Miejsce w nim znalazło się dla takich zawodników jak Tomasz Marczyński, Sander Armee, Carl Fredrik Hagen czy Steff Cras. Tym samym możemy spodziewać się, że jedna z ciekawiej budowanych ekip World Tour będzie na Majorce bardzo niebezpieczna, w szczególności w trudniejszym terenie.

Skład Lotto Soudal na Mallorca Challenge: Brian van Goethem, Carl Fredrik Hagen, Harm Vanhoucke, Kobe Goossens, Rasmus Iversen, Remy Mertz, Sander Armee, Stefano Oldani, Steff Cras, Tomasz Marczyński.