Fot. Lance Armstrong/Twitter

Drodzy Państwo, oferta nie do odrzucenia! Już za zaledwie 30 tysięcy dolarów mogą Państwo spędzić 6 dni na Majorce u boku Lance’a Armstronga!

Amerykański ex-mistrz i symbol poprzedniej EPOki wpadł na wyjątkowo interesujący pomysł wraz z Georgiem Hincapie, który przez lata był jego bardzo bliskim kolegą na szosie. Cały projekt został nazwany przez zgrany duet „The Move Mallorca 2020”. Zgodnie z jego podstawowymi założeniami, Armstrong pojawi się na hiszpańskiej wyspie na 6 dni, a wraz z nim czas spędzać będzie 12 szczęściarzy, którzy opłacą drobne wpisowe w wysokości 30 tysięcy dolarów. W kwocie tej znajdzie się rower Pinarello, zakwaterowanie, jedzenie oraz stroje, potrzebne do pełnych 5 dni jazdy. Wszystko ma odbyć się pod koniec września.

Lance nigdy nie był największą gwiazdą wyjazdu turystyczno-treningowego, aż do dziś. Obok mistrza, 12 gości będzie miało okazję jeździć z George’m Hincapie, który dołączy do swojego wieloletniego przyjaciela. Majorka to kolarska ziemia obiecana. Przez 5 dni treningu z pewnością odwiedzimy wszystkie najwspanialsze miejsca na wyspie. Jako organizatorzy zapewnimy rowery Pinarello, stroje, zakwaterowanie, posiłki oraz całą masę fantastycznych wspomnień

– czytamy w oficjalnym komunikacie reklamowym.

Jak można było się spodziewać, bardzo szybko projekt został skomentowany przez bardziej lub mniej zaangażowanych kibiców i obserwatorów. Wiele mówi się o tym, iż jest to jeden z pomysłów wielokrotnego zwycięzcy Tour de France na finansowe odbicie. Jak bowiem wiadomo, Amerykanin w ostatnim czasie zapłacił całą masę kar, m.in. do rządu federalnego i Floyda Landisa.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments