fot. Seg Racing Academy

Ekipa BORA – hansgrohe wzmacnia formację młodzieżową. Nowym zawodnikiem niemieckiego teamu został Ide Schelling.

Schelling to zaledwie 21-letni zawodnik, który ostatnie 3 sezony spędził w zespole SEG Racing Academy, będący znakomitą trampoliną dla młodych zawodników, marzących o wielkich karierach. W barwach holenderskiego teamu, młodziutki kolarz prezentował się bardzo pozytywnie, pokazując się z dobrej strony przede wszystkim w wyścigach jednodniowych. Jednocześnie jednak za jego największe osiągnięcie można uznać zwycięstwo etapowe w wyścigu dookoła doliny Aosty. Jego kontrakt z ekipą BORA – hansgrohe będzie obowiązywał do końca sezonu 2021.

Przejście z ekipy SEG Racing do BORA – hansgrohe to prawdziwe spełnienie marzeń. Ostatnie 3 lata były dla mnie wyjątkowe. W holenderskim zespole dojrzałem zarówno jako zawodnik, jak i człowiek. Nigdy nie byłem jednak tak dumny, jak dziś, podpisując kontrakt z ekipą BORA – hansgrohe. Wierzę, że ten nowy rozdział w mojej karierze umożliwi mi nie tylko rozwój, ale także znalezienie „nowej rodziny”. O zespole BORY słyszałem wiele dobrego i wierzę, że atmosfera naprawdę jest tak świetna. Nie mogę się już doczekać sezonu 2020!

– powiedział Schelling.

21-letni Holender jest drugim zawodnikiem, który dołączy do zespołu BORA – hansgrohe od sezonu 2020. Wcześniej stosowne dokumenty parafował Lennard Kamna.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments