1. września odbędzie się czternasty, finałowy etap ŻTC BIKE RACE 2019, kolarski peleton tradycyjnie na ostatnie zawody zawita do Żyrardowa.

Ostatni etap cyklu odbędzie się w zupełnie nowym miejscu, w urokliwej scenerii Zalewu Żyrardowskiego. Wiele kategorii ma jeszcze o co walczyć, dlatego zapowiada się zacięta walka do samego końca, a jest o co się ścigać

– zachęca do udziału w wyścigu w Żyrardowie, dyrektor cyklu Wojciech Pawelec.

Zupełnie nowa trasa czeka na kolarzy w Żyrardowie, którzy ścigać będą się na rundzie o długości 22 km. Po starcie z ul. Ziołowej trasa biegnie ulicami Słowiańską i Mickiewicza w kierunku Korytowa, następnie przez Radziejowice, Słabomierz i powrót do Korytowa, gdzie ul. Dębową i Świerkową na metę przy ul. Ziołowej w Żyrardowie. Start wyścigu tradycyjnie o godzinie 12:00.

W Żyrardowie oprócz kolarzy rywalizować będą również biegacze, którzy swoją walkę stoczą na trasie o długości 10 kilometrów. Start tych zmagań zaplanowano na godzinę 10:00.

To jednak nie koniec zmagań w tym roku. 21 września odbędzie się Bielańska Czasówka by ŻTC BIKE RACE. Będzie to już druga tego typu rywalizacja w Warszawie. Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

Poprzedni artykułAlejandro Valverde: „Dziękuję zespołowi, a szczególnie Nairo”
Następny artykułTour of Almaty 2019: Celano z etapem, Natarov z wyścigiem
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments