fot. ŻTC Bike Race

17 sierpnia odbędzie się dziesiąty etap ŻTC BIKE RACE 2019, tym razem kolarski peleton zawita do Międzyborowa. Dzień później zmagania przeniosą się do Nieborowa.

Etap w Międzyborowie to już tradycja, zawodnicy ścigać się będą na dobrze im znanej rundzie o długości 21 km. Start i meta w Międzyborowie przy szkole ul. Staszica 5. Po starcie przez Bieganów, Stare Budy, Nowe Budy, Radziejowice, Korytów, na metę do Międzyborowa.

Dzień później wyścig odbędzie się po raz pierwszy w pod łowickim Nieborowie, zawodnicy ścigać się będą w sąsiedztwie malowniczego, barokowego pałacu na rundzie o długości 20,5 km. Start ostry nastąpi z ul. Heleny Radziwiłłowej i drogą 1322E, a następnie ul. Legionów Polskich i Szkolną, dalej przez Sypień, Korolew, Jasionną, Sokołów, Bolimów, Łasieczniki, następnie wjazd do Nieborowa ze wschodu gdzie zostanie ustawiona meta wyścigu. Władze samorządowe zadbały o szereg atrakcji towarzyszących, tuż po kolarskiej rywalizacji odbędą się zmagania strongmanów.

W tym roku cykl imprez kolarskich ŻTC BIKE RACE ruszył w kwietniu i potrwa do września, składać się będzie z 14 etapów rozgrywanych na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Rywalizacja ruszyła 14 kwietnia w Grójcu. Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

Poprzedni artykułSam Bennett: „Po 70 kilometrach nie czułem się najlepiej”
Następny artykułAktualny stan zdrowia Domenico Pozzovivo
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments