Giro d'Italia

Podobnie jak w poprzednich latach, ekipa Lotto Soudal na jeden wyścig World Tour postanowiła zmienić swoją nazwę. W Tour de Pologne kolarzy belgijskiego teamu zobaczymy w koszulkach Lotto FixAll.

W ciągu kilku ostatnich lat dane nam już było oglądać kolarzy w szarawych barwach, zupełnie różniących się od tych podstawowych Lotto Soudal. Tym razem traf chciał, że stroje FixAll widoczne będą na trasie Tour de Pologne, gdzie z pewnością będą przez zawodników znakomicie reprezentowane.

Tym razem, podczas Tour de Pologne “nowych” barw bronić będą m.in. Tomasz Marczyński czy Bjorg Lambrecht. Jednocześnie warto wspomnieć, że do tej pory najlepszym zawodnikiem “FixAll” był Tim Wellens, który wygrywał etapy w Paryż – Nicea i Giro d’Italia.

Dlaczego tym razem ekipa Lotto Soudal wybrała na reklamowanie swojego sponsora właśnie Polskę? Zgodnie z informacjami podawanymi przez kierownictwo ekipy, Polska jest ważnym rynkiem zbytu dla FixAll, co tylko pokazało jak dobrym pomysłem jest start w Tour de Pologne w innych barwach.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments