fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Nie będzie trzeba długo czekać na debiut Andre Greipela w barwach Fortuneo – Samsic. Doświadczony Niemiec, już w styczniu pojawi się na starcie La Tropicale Amissa Bongo.

Już od kilku miesięcy wiadomo, że po ośmiu latach w barwach Lotto Soudal, Andre Greipel zmieni drużynę i przejdzie do ekipy Fortuneo – Samsic. Co ciekawe, już na początku roku Niemiec wystartuje w gabońskim wyścigu Tropicale Amissa Bongo, gdzie postara się o pierwsze zwycięstwa dla nowej drużyny. W ten sposób 36-letni zawodnik chce otworzyć nowy rozdział w swojej karierze.

Lotto jest już zamkniętą książką. Jestem dumny z tego, co udało mi się osiągnąć w poprzednim zespole. Nie jestem człowiekiem, który patrzy w przeszłość ze złością. Wciąż kocham to, co robię, mimo że ostatnie miesiące były dla mnie ciężkie. Poprzednia przygoda jest już zamknięta, lecz wiem, że zaraz zacznę pisać kolejną powieść

– powiedział Greipel.

Bardzo doświadczony i utytułowany sprinter ma podpisany kontrakt z ekipą Fortuneo – Samsic do końca sezonu 2020. W międzyczasie jego celem będzie powrót na szczyt.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments