fot. Bahrain-Merida

Dwóch kolarzy z drużyny Bahrain-Merida, którzy uczestniczyli w mistrzostwach Europy w Glasgow, zamieściło na Twitterze zdjęcia pokazujące szkody, jakie linie lotnicze wyrządziły ich sprzętowi. 

Zdjęcia, na których widać zniszczone rowery zamieścili Ramunas Navardauskas oraz Iván García. Widać na nich uszkodzenia różnych części roweru – m.in. siodełka, przerzutki, ramy oraz koła. Są one tak znaczące, że nie nadają się do jazdy. Co ciekawe, doszło do nich mimo zapakowania w specjalne torby do przewozu rowerów marki Scicon Bags, która jest technicznym sponsorem drużyny Bahrain-Merida.

Obaj kolarze nie ukończyli liczącego 230,4 km wyścigu o mistrzostwo Europy po ulicach Glasgow, który padł łupem Matteo Trentina (Włochy). Litwin i Hiszpan znaleźli się w gronie 85 ze 136 zawodników w stawce, przy których nazwisku na liście wyników widnieje „DNF”.

Poprzedni artykułTour de Hongrie 2018: Belletti z etapem, świetny Małecki!
Następny artykułGiorgia Bronzini dyrektorem sportowym w Trek Women`s Team
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments