Alé Cipollini Team

Marta Bastianelli (Alé Cipollini) wygrała po finiszu z dużej grupy drugi etap Setmana Ciclista Valenciana. Liderką pozostała Hannah Barnes (Canyon SRAM Racing).

Drugi dzień hiszpańskiej etapówki przyniósł paniom najkrótszy odcinek. Na trasie z Castelló do Vila Real do przejechania było tylko 115 kilometrów. Do kilometrów przed metą usytuowano premię górską pierwszej kategorii, która mogła popsuć szyki sprinterkom i dodać smaczku rywalizacji.

Dopiero po prawie połowie etapu peleton puścił ucieczkę, w której znalazło się dwanaście zawodniczek, a kolejną grupę tworzyły kolejne trzy. Na trudnym podjeździe grupki zjechały się, a dodatkowo dojechały między innymi Katarzyna Niewiadoma i Hannah Barnes (Canyon SRAM Racing) czy Ashleigh Moolman (Cervélo-Bigla Pro Cycling).

Z prowadzącej grupki na mocny atak zdecydowała się Nicole Steigenga (SwaboLadies.nl). Do Holenderki dojechało później pięć zawodniczek, ale peleton nie dawał za wygraną. Wszystko zjechało się na dziesięć kilometrów przed metą i o zwycięstwie miał zadecydować sprinterski finisz.

700 metrów przed metą doszło do kraksy, która miała wpływ na ostateczną rozgrywkę. Lekko ucierpiała w niej między innymi nasza Kasia Niewiadoma. Najszybsza na finiszu okazała się Marta Bastianelli (Alé Cipollini). Druga była Hannah Barnes (Canyon SRAM Racing), która utrzymała koszulkę liderki. Trzecie miejsce wywalczyła Alicia González (Movistar Team).

Wyniki drugiego etapu:

1.    31    BASTIANELLI Marta    ALE CIPOLLINI    ELM    3:00:35
2.    142    BARNES Hannah    CANYON SRAM RACING    ELM    3:00:35
3.    152    GONZÁLEZ Alicia    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    3:00:35
4.    173    DUVAL Eugénie    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    3:00:35
5.    151    GARCÍA Margarita Victoria    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    3:00:35
6.    155    OYARBIDE JIMENEZ Lourdes    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    3:00:35
7.    52    RODRIGUEZ REVERT Sofia    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    3:00:35
8.    2    MOOLMAN-PASIO Ashleigh    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    3:00:35
9.    156    TERUEL RIBES Alba    MOVISTAR WOMEN TEAM    S23    3:00:35
10.    163    SCHWEINBERGER Kathrin    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    S23    3:00:35
11.    122    GASS Daniella    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    3:00:35
12.    35    TREVISI Anna    ALE CIPOLLINI    ELM    3:00:35
13.    23    BERTIZZOLO Sofia    ASTANA WOMEN’S TEAM    S23    3:00:35
14.    1    LUDWIG UTTRUP Cecilie    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    3:00:35
15.    171    GILLOW Shara    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    3:00:35
16.    282    DRUYTS Jessy    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    3:00:35
17.    5    DUYCK Ann Sophie    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    3:00:35
18.    161    KERN Spela    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    3:00:35
19.    166    PERCHTOLD Christina    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    3:00:35
20.    84    ROE Eileen    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    3:00:35
21.    284    VAN DEN STEEN Kelly    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    3:00:35
22.    46    DRUYTS Kelly    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    3:00:35
23.    175    MUZIC Evita    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    S23    3:00:35
24.    16    WILES Tayler    TREK-DROPS    ELM    3:00:35
25.    6    JORGENSEN Emma    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    S23    3:00:35
26.    85    MAES Elise    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    3:00:35
27.    125    FRANCKE Agnieta    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    3:00:35
28.    45    REIS Daniela    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    3:00:35
29.    62    MORZENTI Lisa    BEPINK    S23    3:00:35
30.    82    SOET Aafke    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    S23    3:00:35
31.    64    MAGNALDI Erica    BEPINK    ELM    3:00:35
32.    144    FERRAND PREVOT Pauline    CANYON SRAM RACING    ELM    3:00:35
33.    14    PARKINSON Abby-Mae    TREK-DROPS    S23    3:00:35
34.    12    HAMMES Kathrin    TREK-DROPS    ELM    3:00:35
35.    13    HOLDEN Elizabeth    TREK-DROPS    S23    3:00:35
36.    65    RAGUSA Katia    BEPINK    S23    3:00:35
37.    21    UMUTZHANOVA Makhabbat    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    3:00:35
38.    182    VYSOTSKA Yevgeniya    S.C. MICHELA FANINI    ELM    3:00:35
39.    74    PISCIALI Francesca    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    3:00:35
40.    174    GUILMAN Victorie    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    S23    3:00:35
41.    86    GRINCZER Natalie    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    3:00:35
42.    104    CHRISTMAS Danielle    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    ELM    3:00:35
43.    34    SANTESTEBAN GONZALEZ Ane    ALE CIPOLLINI    ELM    3:00:35
44.    162    DE OLIVEIRA Flavia    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    3:00:35
45.    256    STEIGENGA Nicole    SWABOLADIES.NL    S23    3:00:35
46.    184    CHACON GARCIA Lilibeth Del Carmen    S.C. MICHELA FANINI    ELM    3:00:35
47.    15    PAYTON Hannah    TREK-DROPS    ELM    3:00:35
48.    266    GRANGIER India    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    S23    3:00:35
49.    22    BEGGIN Sofia    ASTANA WOMEN’S TEAM    S23    3:00:35
50.    113    ZANETTIN Chiara    VALCAR PBM    S23    3:00:35
51.    43    VAN VELZEN Bryony    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    S23    3:00:35
52.    111    PALADIN Asja    VALCAR PBM    ELM    3:00:35
53.    26    VIECELI Lara    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    3:00:35
54.    115    VIGILIA Alessia    VALCAR PBM    S23    3:00:35
55.    124    MAKISE Tsubasa    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    3:00:35
56.    172    BRAVARD Charlotte    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    3:00:35
57.    75    QUAGLIOTTO Nadia    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    3:00:35
58.    103    MARTINEZ BONAFE Cristina    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    S23    3:00:35
59.    214    COBB Alice    LE BOULOU – MX    ELM    3:00:35
60.    24    SAIFUTDINOVA Natalya    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    3:00:35
61.    221    SOUYRIS Manon    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    3:00:35
62.    153    LLAMAS GARCIA Lorena    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    3:00:35
63.    91    POTOKINA Anna    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    ELM    3:00:35
64.    154    MERINO CORTAZAR Eider    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    3:00:35
65.    263    LAHAYE Lucie    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    S23    3:00:35
66.    215    DREVILLE Anabelle    LE BOULOU – MX    ELM    3:00:35
67.    185    KIRALY Monika    S.C. MICHELA FANINI    ELM    3:00:35
68.    176    SLIK Rozanne    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    3:00:35
69.    245    VAN VEEN Esther    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    3:00:35
70.    71    CANVELLI Vania    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    3:00:35
71.    63    BORGHESI LETIZIA    BEPINK    S23    3:00:35
72.    183    CEOLONI Anna    S.C. MICHELA FANINI    ELM    3:00:35
73.    261    ALLIN Pauline    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    ELM    3:00:35
74.    145    RIFFEL Christa    CANYON SRAM RACING    S23    3:00:35
75.    285    VAN DE VELDE Julie    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    3:00:35
76.    106    GONZALEZ BLANCO Lucia    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    ELM    3:00:35
77.    55    GOMEZ FRANQUET Beatriu    SOPELA WOMEN’S TEAM    ELM    3:00:35
78.    126    SCANDOLARA Valentina    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    3:00:35
79.    112    MUCCIOLI Dalia    VALCAR PBM    ELM    3:00:35
80.    223    CEYSSAT Loriane    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    3:00:35
81.    123    COLYN Catherine    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    S23    3:00:35
82.    76    ROSSATO Beatrice    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    3:00:35
83.    243    RAAIJMAKERS Marit    PARKOTTEL VALHENBURG    S23    3:00:35
84.    44    RIABCHENKO Tetiena    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    3:00:35
85.    252    BAKS Marissa    SWABOLADIES.NL    S23    3:00:35
86.    224    DEVI Camille    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    3:00:35
87.    236    PETIL Edwige    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    3:00:35
88.    121    HOOGEBOOM Roos    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    3:00:35
89.    4    KOPPENBURG Clara    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    3:00:35
90.    273    DIETRICH Jacqueline    TEAM STUTTGART    S23    3:00:35
91.    73    PERINI Chiara    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    3:00:35
92.    246    DE GAST Belle    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    3:00:35
93.    3    LEPISTÖ Lotta    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    3:01:22
94.    61    SPEROTTO Maria Vittoria    BEPINK    S23    3:01:26
95.    143    NIEWIADOMA Katarzyna    CANYON SRAM RACING    ELM    3:01:42
96.    141    AMIALIUSIK Alena    CANYON SRAM RACING    ELM    3:01:42
97.    32    HAGIWARA Mayuko    ALE CIPOLLINI    ELM    3:02:16
98.    11    CHRISTIAN Anna    TREK-DROPS    ELM    3:04:52
99.    281    BEX Nathalie    BELGIAN CYCLING TEAM    S23    3:07:07
100.    95    VERSTICHELEN Femke    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    ELM    3:07:07
101.    211    MIDELET Alphanie    LE BOULOU – MX    S23    3:07:07
102.    233    GEORGE Jennifer    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    3:07:07
103.    51    LOPEZ GALLASTEGI Enara    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    3:07:11
104.    205    PACIOS PUJADO Mª Merce    CATEMA.CAT    ELM    3:07:11
105.    114    CONSONNI Chiara    VALCAR PBM    S23    3:07:12
106.    241    BUIJSMAN Nina    PARKOTTEL VALHENBURG    S23    3:07:14
107.    283    ROTMAN Lotte    BELGIAN CYCLING TEAM    S23    3:08:22
108.    286    VERSCHELDEN Nathalie    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    3:08:23
109.    264    MORICHON Anais    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    S23    3:08:23
110.    181    BALDUCCI Francesca    S.C. MICHELA FANINI    S23    3:08:23
111.    53    MARTINS María    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    3:08:23
112.    105    COLBORNE Henrietta    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    S23    3:08:23
113.    262    KORMOS Veronika    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    ELM    3:08:23
114.    66    MEDVEDOVA Tereza    BEPINK    S23    3:08:23
115.    56    TRIAS JORDAN Ariadna    SOPELA WOMEN’S TEAM    ELM    3:08:23
116.    136    MARTIN MARTIN Isabel    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    3:08:23
117.    42    VAN HOEK Lotte    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    3:08:23
118.    54    SILVA Soraia    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    3:08:23
119.    242    VAN DE BURG Nancy    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    3:08:23
120.    101    STRICKER Anna    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    ELM    3:08:23
121.    232    SARPE Alice    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    3:08:23
122.    186    MARTURANO Greta    S.C. MICHELA FANINI    S23    3:08:23
123.    92    DOBRININA Kseniia    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    ELM    3:08:23
124.    226    HERNANDEZ Audrey    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    3:08:23
125.    164    SCHWEINBERGER Christina    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    S23    3:08:58
126.    251    KNIBBE Bonne    SWABOLADIES.NL    ELM    3:12:46
127.    253    WASMUS Nienke    SWABOLADIES.NL    S23    3:12:46
128.    276    SÜßEMILCH Laura    TEAM STUTTGART    S23    3:12:53
129.    206    BLANCO CALBET Iurani    CATEMA.CAT    S23    3:12:53
130.    131    RIPOLL SABATE Teresa    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    3:12:53
131.    132    FERRERES NAVARRO Isabel    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    3:12:53
132.    203    ISAN BERGA Marina    CATEMA.CAT    ELM    3:12:53
133.    201    GILABERT VILAPLANA Ariana    CATEMA.CAT    S23    3:12:53
134.    235    MOTTRAM Stephanie    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    3:12:53
135.    234    MORENO ROCA Alexandra    TORELLI-KUOTA-BROTHER    S23    3:12:53
136.    94    SANMARTIN RODRÍGUEZ Paula    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    S23    3:12:53
137.    275    ROBB Lisa    TEAM STUTTGART    ELM    3:13:19
138.    212    FENART Ophelie    LE BOULOU – MX    ELM    3:13:19
139.    225    GUGLIELMI Aline    DN DAMES BIOFRAIS    S23    3:13:19
140.    41    DOCX Mieke    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    S23    3:13:42
141.    165    NOVIKOVA Olena    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    3:16:17
142.    93    ORTIZ HANO Rosalía    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    S23    3:16:17
143.    102    GOROSTIZA ULLOA Aroa    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    S23    3:16:17
144.    222    CANTELE Pauline    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    3:16:17
145.    255    KLEMENT Melanie    SWABOLADIES.NL    ELM    3:16:17
146.    72    CAUZ Francesca    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    ELM    3:16:19
147.    133    ORDIÑANA PEREZ Lorena    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    ELM    3:16:19
148.    202    TRIAS JORDAN Mireia    CATEMA.CAT    S23    3:16:19
149.    272    BÜCHLER Elena    TEAM STUTTGART    ELM    3:16:19
150.    271    AZNAR TORRES Cristina    TEAM STUTTGART    ELM    3:16:19
151.    83    LOWTHER Melissa    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    S23    3:16:23
152.    254    NEEFJES Tessa    SWABOLADIES.NL    S23    3:21:42
153.    135    VILLARET RECHE Esther    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    3:21:42
154.    213    SHOENENBERGER Chloe    LE BOULOU – MX    S23    3:22:55
155.    204    BENITO PELLICER Mireia    CATEMA.CAT    S23    3:23:10
–     36    STEFANI Martina    ALE CIPOLLINI    S23    Descassificados

Klasyfikacja generalna po drugim etapie:

1.    142    BARNES Hannah    CANYON SRAM RACING    ELM    6:06:39
2.    31    BASTIANELLI Marta    ALE CIPOLLINI    ELM    6:06:42
3.    2    MOOLMAN-PASIO Ashleigh    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    6:06:50
4.    152    GONZÁLEZ Alicia    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    6:06:52
5.    1    LUDWIG UTTRUP Cecilie    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    6:06:55
6.    173    DUVAL Eugénie    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    6:06:56
7.    144    FERRAND PREVOT Pauline    CANYON SRAM RACING    ELM    6:06:56
8.    14    PARKINSON Abby-Mae    TREK-DROPS    S23    6:06:56
9.    151    GARCÍA Margarita Victoria    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    6:06:57
10.    171    GILLOW Shara    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    6:06:59
11.    16    WILES Tayler    TREK-DROPS    ELM    6:06:59
12.    82    SOET Aafke    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    S23    6:06:59
13.    64    MAGNALDI Erica    BEPINK    ELM    6:06:59
14.    12    HAMMES Kathrin    TREK-DROPS    ELM    6:06:59
15.    104    CHRISTMAS Danielle    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    ELM    6:06:59
16.    26    VIECELI Lara    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    6:06:59
17.    214    COBB Alice    LE BOULOU – MX    ELM    6:06:59
18.    111    PALADIN Asja    VALCAR PBM    ELM    6:07:02
19.    153    LLAMAS GARCIA Lorena    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    6:07:02
20.    154    MERINO CORTAZAR Eider    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    6:07:09
21.    143    NIEWIADOMA Katarzyna    CANYON SRAM RACING    ELM    6:08:03
22.    141    AMIALIUSIK Alena    CANYON SRAM RACING    ELM    6:08:06
23.    23    BERTIZZOLO Sofia    ASTANA WOMEN’S TEAM    S23    6:08:26
24.    45    REIS Daniela    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    6:08:26
25.    86    GRINCZER Natalie    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    6:08:26
26.    44    RIABCHENKO Tetiena    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    6:08:26
27.    236    PETIL Edwige    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    6:08:26
28.    34    SANTESTEBAN GONZALEZ Ane    ALE CIPOLLINI    ELM    6:08:28
29.    246    DE GAST Belle    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    6:09:28
30.    256    STEIGENGA Nicole    SWABOLADIES.NL    S23    6:09:30
31.    176    SLIK Rozanne    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    6:09:31
32.    156    TERUEL RIBES Alba    MOVISTAR WOMEN TEAM    S23    6:09:33
33.    35    TREVISI Anna    ALE CIPOLLINI    ELM    6:09:33
34.    52    RODRIGUEZ REVERT Sofia    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    6:09:33
35.    122    GASS Daniella    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    6:09:33
36.    163    SCHWEINBERGER Kathrin    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    S23    6:09:33
37.    155    OYARBIDE JIMENEZ Lourdes    MOVISTAR WOMEN TEAM    ELM    6:09:33
38.    125    FRANCKE Agnieta    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    6:09:33
39.    175    MUZIC Evita    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    S23    6:09:33
40.    62    MORZENTI Lisa    BEPINK    S23    6:09:33
41.    65    RAGUSA Katia    BEPINK    S23    6:09:33
42.    284    VAN DEN STEEN Kelly    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    6:09:33
43.    21    UMUTZHANOVA Makhabbat    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    6:09:33
44.    266    GRANGIER India    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    S23    6:09:33
45.    174    GUILMAN Victorie    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    S23    6:09:33
46.    184    CHACON GARCIA Lilibeth Del Carmen    S.C. MICHELA FANINI    ELM    6:09:33
47.    113    ZANETTIN Chiara    VALCAR PBM    S23    6:09:33
48.    162    DE OLIVEIRA Flavia    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    6:09:33
49.    182    VYSOTSKA Yevgeniya    S.C. MICHELA FANINI    ELM    6:09:33
50.    103    MARTINEZ BONAFE Cristina    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    S23    6:09:33
51.    221    SOUYRIS Manon    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    6:09:33
52.    43    VAN VELZEN Bryony    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    S23    6:09:33
53.    126    SCANDOLARA Valentina    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    6:09:33
54.    75    QUAGLIOTTO Nadia    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    6:09:33
55.    172    BRAVARD Charlotte    FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE    ELM    6:09:33
56.    106    GONZALEZ BLANCO Lucia    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    ELM    6:09:33
57.    263    LAHAYE Lucie    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    S23    6:09:33
58.    185    KIRALY Monika    S.C. MICHELA FANINI    ELM    6:09:33
59.    24    SAIFUTDINOVA Natalya    ASTANA WOMEN’S TEAM    ELM    6:09:33
60.    55    GOMEZ FRANQUET Beatriu    SOPELA WOMEN’S TEAM    ELM    6:09:33
61.    71    CANVELLI Vania    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    6:09:33
62.    63    BORGHESI LETIZIA    BEPINK    S23    6:09:33
63.    121    HOOGEBOOM Roos    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    6:09:33
64.    145    RIFFEL Christa    CANYON SRAM RACING    S23    6:09:33
65.    223    CEYSSAT Loriane    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    6:09:33
66.    76    ROSSATO Beatrice    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    6:09:33
67.    112    MUCCIOLI Dalia    VALCAR PBM    ELM    6:09:33
68.    84    ROE Eileen    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    6:09:38
69.    5    DUYCK Ann Sophie    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    6:09:41
70.    13    HOLDEN Elizabeth    TREK-DROPS    S23    6:09:41
71.    15    PAYTON Hannah    TREK-DROPS    ELM    6:09:41
72.    115    VIGILIA Alessia    VALCAR PBM    S23    6:09:41
73.    22    BEGGIN Sofia    ASTANA WOMEN’S TEAM    S23    6:09:41
74.    124    MAKISE Tsubasa    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    ELM    6:09:41
75.    245    VAN VEEN Esther    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    6:09:41
76.    215    DREVILLE Anabelle    LE BOULOU – MX    ELM    6:09:41
77.    91    POTOKINA Anna    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    ELM    6:09:41
78.    261    ALLIN Pauline    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    ELM    6:09:41
79.    243    RAAIJMAKERS Marit    PARKOTTEL VALHENBURG    S23    6:09:41
80.    285    VAN DE VELDE Julie    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    6:09:41
81.    4    KOPPENBURG Clara    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    6:09:41
82.    273    DIETRICH Jacqueline    TEAM STUTTGART    S23    6:09:41
83.    3    LEPISTÖ Lotta    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    ELM    6:10:20
84.    61    SPEROTTO Maria Vittoria    BEPINK    S23    6:10:24
85.    32    HAGIWARA Mayuko    ALE CIPOLLINI    ELM    6:11:22
86.    183    CEOLONI Anna    S.C. MICHELA FANINI    ELM    6:11:25
87.    224    DEVI Camille    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    6:11:25
88.    74    PISCIALI Francesca    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    6:12:56
89.    282    DRUYTS Jessy    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    6:13:15
90.    161    KERN Spela    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    6:13:15
91.    166    PERCHTOLD Christina    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    6:13:15
92.    252    BAKS Marissa    SWABOLADIES.NL    S23    6:13:15
93.    73    PERINI Chiara    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    S23    6:13:15
94.    11    CHRISTIAN Anna    TREK-DROPS    ELM    6:14:01
95.    46    DRUYTS Kelly    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    6:14:19
96.    6    JORGENSEN Emma    CERVELO – BIGLA PRO CYCLING    S23    6:14:19
97.    85    MAES Elise    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    ELM    6:14:56
98.    114    CONSONNI Chiara    VALCAR PBM    S23    6:16:08
99.    101    STRICKER Anna    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    ELM    6:17:21
100.    186    MARTURANO Greta    S.C. MICHELA FANINI    S23    6:17:21
101.    42    VAN HOEK Lotte    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    ELM    6:17:29
102.    123    COLYN Catherine    MAASLANDSTER INTERNATIONAL WOMEN’S CYCLING TEAM    S23    6:19:25
103.    95    VERSTICHELEN Femke    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    ELM    6:19:28
104.    205    PACIOS PUJADO Mª Merce    CATEMA.CAT    ELM    6:19:32
105.    241    BUIJSMAN Nina    PARKOTTEL VALHENBURG    S23    6:19:39
106.    211    MIDELET Alphanie    LE BOULOU – MX    S23    6:19:47
107.    66    MEDVEDOVA Tereza    BEPINK    S23    6:20:44
108.    242    VAN DE BURG Nancy    PARKOTTEL VALHENBURG    ELM    6:20:48
109.    281    BEX Nathalie    BELGIAN CYCLING TEAM    S23    6:20:51
110.    283    ROTMAN Lotte    BELGIAN CYCLING TEAM    S23    6:21:02
111.    105    COLBORNE Henrietta    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    S23    6:21:03
112.    53    MARTINS María    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    6:21:03
113.    232    SARPE Alice    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    6:21:03
114.    233    GEORGE Jennifer    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    6:21:20
115.    51    LOPEZ GALLASTEGI Enara    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    6:21:24
116.    164    SCHWEINBERGER Christina    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    S23    6:21:38
117.    54    SILVA Soraia    SOPELA WOMEN’S TEAM    S23    6:22:38
118.    226    HERNANDEZ Audrey    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    6:22:38
119.    286    VERSCHELDEN Nathalie    BELGIAN CYCLING TEAM    ELM    6:23:59
120.    262    KORMOS Veronika    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    ELM    6:24:25
121.    181    BALDUCCI Francesca    S.C. MICHELA FANINI    S23    6:24:27
122.    136    MARTIN MARTIN Isabel    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    6:24:27
123.    92    DOBRININA Kseniia    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    ELM    6:27:01
124.    276    SÜßEMILCH Laura    TEAM STUTTGART    S23    6:27:08
125.    56    TRIAS JORDAN Ariadna    SOPELA WOMEN’S TEAM    ELM    6:27:16
126.    235    MOTTRAM Stephanie    TORELLI-KUOTA-BROTHER    ELM    6:28:29
127.    253    WASMUS Nienke    SWABOLADIES.NL    S23    6:28:50
128.    206    BLANCO CALBET Iurani    CATEMA.CAT    S23    6:28:57
129.    203    ISAN BERGA Marina    CATEMA.CAT    ELM    6:28:57
130.    94    SANMARTIN RODRÍGUEZ Paula    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    S23    6:28:57
131.    275    ROBB Lisa    TEAM STUTTGART    ELM    6:29:23
132.    212    FENART Ophelie    LE BOULOU – MX    ELM    6:29:23
133.    41    DOCX Mieke    DOLTCINI – VAN EYCK SPORT UCI WOMEN CYCLING    S23    6:29:44
134.    131    RIPOLL SABATE Teresa    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    6:30:21
135.    83    LOWTHER Melissa    WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM    S23    6:30:44
136.    225    GUGLIELMI Aline    DN DAMES BIOFRAIS    S23    6:30:47
137.    132    FERRERES NAVARRO Isabel    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    6:32:10
138.    222    CANTELE Pauline    DN DAMES BIOFRAIS    ELM    6:32:21
139.    202    TRIAS JORDAN Mireia    CATEMA.CAT    S23    6:32:23
140.    264    MORICHON Anais    DN17 NOUVELLE AQUITAINE    S23    6:32:47
141.    133    ORDIÑANA PEREZ Lorena    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    ELM    6:35:09
142.    255    KLEMENT Melanie    SWABOLADIES.NL    ELM    6:35:34
143.    201    GILABERT VILAPLANA Ariana    CATEMA.CAT    S23    6:37:17
144.    234    MORENO ROCA Alexandra    TORELLI-KUOTA-BROTHER    S23    6:37:17
145.    165    NOVIKOVA Olena    HEALTH MATE – CYCLELIVE TEAM    ELM    6:38:33
146.    93    ORTIZ HANO Rosalía    SERVETTO – STRADALLI CYCLE – ALURECYCLING    S23    6:38:33
147.    272    BÜCHLER Elena    TEAM STUTTGART    ELM    6:40:43
148.    72    CAUZ Francesca    TOP GIRLS FASSA BORTOLO    ELM    6:40:43
149.    271    AZNAR TORRES Cristina    TEAM STUTTGART    ELM    6:40:43
150.    254    NEEFJES Tessa    SWABOLADIES.NL    S23    6:40:59
151.    204    BENITO PELLICER Mireia    CATEMA.CAT    S23    6:47:34
152.    102    GOROSTIZA ULLOA Aroa    BIZKAIA DURANGO – EUSKADI MURIAS    S23    6:50:19
153.    251    KNIBBE Bonne    SWABOLADIES.NL    ELM    6:52:07
154.    135    VILLARET RECHE Esther    HYUNDAI KORYO CAR – DSTREL MX    S23    7:01:03
155.    213    SHOENENBERGER Chloe    LE BOULOU – MX    S23    7:02:16