fot. Marta Lach / Facebook

Marta Lach z drużyny Ceratizit-WNT Pro Cycling zajęła czwarte miejsce na drugim etapie wyścigu Bretagne Ladies Tour Ceratizit, rozgrywanym we Francji. Dzięki temu Polka awansowała na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. 

Drugiego dnia rywalizacji w wyścigu Bretagne Ladies Tour Ceratizit zawodniczki rywalizowały na mocno pagórkowatej trasie pomiędzy miejscowościami Quimperlé a Inzinzac-Lochrist o długości 122,6 km.

Drugi dzień z rzędu dobry wynik zanotowała była mistrzyni Polski Marta Lach. Tym razem finiszowała czwarta, czym podzieliła się z kibicami w mediach społecznościowych. Polskiej zawodniczce dało to również awans na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.

– Mogło być lepiej, ale mogło też być gorzej, więc cieszę się z tego jak jest, ale nie przestaję chcieć, by było jeszcze lepiej. Ucieczka i w ogóle fajne ściganko. Wybroniłam się od kraksy na ostatnich 50 metrach wyścigu, rywalka uderzyła w barierki, a ja byłam tuż za nią. Na szczęście miałam szybki refleks i dobre hamulce

– napisała w swoim stylu Marta Lach.

Tymczasem drugie zwycięstwo etapowe z rzędu odniosła Marta Bastianelli z drużyny UAE Team ADQ.

Wyniki:

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments