fot. Alpecin-Fenix

Podczas środowej prezentacji drużyn poprzedzającej 105. edycję wyścigu Giro d’Italia zobaczyliśmy nowe stroje drużyn Alpecin-Fenix, EF Education-EasyPost oraz Intermarché-Wanty Gobert.

Ekipa Mathieu van der Poela będzie ścigała się w Giro w koszulkach w kolorze „verde comodoro”, czyli wojskowej matowej zieleni.

EF Education-EasyPost zdecydowała się z kolei przyciemnić swoje barwy, ale nadal pozostają one w charakterystycznym dla amerykańskiego składu stylu.

Z kolei worldtourowy skład Intermarché-Wanty Gobert dodał na front swoich koszulek nazwę sponsora Vini Zabu, który zaczął wspierać zarejestrowaną w Belgii drużynę począwszy od wyścigu Giro d’Italia.

W tegorocznej edycji Corsa Rosa wezmą udział 22 drużyny, co sprawia, że jutro (w piątek) na starcie w Budapeszcie stanie 176 zawodników.

Od wczoraj publikujemy wiele wypowiedzi zawodników przed wyścigiem. Już teraz na naszej stronie internetowej można czytać, co do powiedzenia przed Giro mają: Alejandro Valverde, João Almeida, Mathieu van der Poel oraz Mark Cavendish. A już wkrótce będzie więcej wywiadów!

Także dzisiaj, tj. w czwartek o godz. 20:00 na naszym kanale YouTube NaszosieTV zapowiedź Giro d’Italia w formie audycji LIVE. Można oglądać ją TUTAJ.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Michal
Michal

Wspierają od Giro d’Italia, ale na strojach byli od początku roku, a wiadomo było od listopada? No nieźle.
https://naszosie.pl/2021/11/25/vini-zabu-nowym-sponsorem-intermarche-wanty-gobert/