Fot. GFNY Gdynia

Rzuć wyzwanie Zenonowi Jaskule! Ile minut wyprzedzisz go na mecie GFNY Gdynia, tyle rabatu dostaniesz na opłatę startową w 2019 roku!

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy GFNY Gdynia na dystansie 136 km (GRAN FONDO).

Każda minuta przewagi nad Zenonem Jaskułą to rabat 1% od opłaty startowej w naszych zawodach na kolejny rok. Jeśli zatem komuś uda się dotrzeć na metę przed naszym Ambasadorem o 100 lub więcej minut, to w 2019 roku wystartuje w GFNY Gdynia za darmo. Oczywiście to zadanie bardzo trudne, bo Zenon Jaskuła to walczak i tanio skóry nie sprzeda

– mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji Sport Evolution.

Zenon Jaskuła to były kolarz zawodowy i trzeci zawodnik Tour de France w 1993 roku, wicemistrz olimpijski z Seulu (1988) i wicemistrz świata w wyścigu drużynowym. Choć karierę sportową zakończył w 1997 roku, do dziś utrzymuje się w świetniej formie.

Tanio skóry nie sprzedam

– zapowiada Zenon Jaskuła, Ambasador GFNY Gdynia.

– Będę się starał jechać od początku w pierwszej grupie. Wiem, że wielu kolarzy-amatorów czekało wiele lat na możliwość ścigania się ze mną w jednych zawodach i teraz wreszcie jest na to szansa

– dodaje z uśmiechem Jaskuła.

Pierwsza edycja GFNY Gdynia odbędzie się 27 maja 2018 roku. Zawodnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse – 80km i 136km. Trasy zostały poprowadzone po Kaszubach, a start i meta zawodów będą zlokalizowane na Skwerze Kościuszki w Gdyni.

Organizatorem GFNY Gdynia i wyłącznym licencjobiorcą marki Gran Fondo NY na Polskę jest agencja Sport Evolution. Firma specjalizuje się w organizacji masowych imprez sportowych. Agencja stoi za takimi wydarzeniami jak m.in. ONICO Gdynia Półmaraton, DOZ Maraton Łódź, Enea IRONMAN 5150 Warsaw czy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej www.gfnygdynia.pl

 

GFNY World Series

W ciągu zaledwie 7 lat, Gran Fondo New York stał się najbardziej rozpoznawalnym na świecie, międzynarodowym cyklem wyścigów rowerowych.

GF New York jest czymś więcej niż tylko jednodniowym klasykiem kolarskim dla amatorów. Dla wielu rowerzystów, GF New York jest stylem życia – cały rok zapewniamy uczestnikom cele, szkolenia i porady koleżeńskie.

GF New York to dbałość o szczegóły i styl, które dają rowerzystom zaufanie do marki.

GF World rozwija swój potencjał i poszczególne wyścigi na całym świecie, które są kwalifikacjami do GF New York!

GF New York postanowił stworzyć międzynarodowy cykl wyścigów („GFNY World) zapewniających podobną jakość, wygląd i styl oraz przeżycia dla uczestników.

 

 

 

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments