fot. Marek Bala / naszosie.pl

Choć licencja ProConti i poszerzenie składu o kolejnych, mocnych kolarzy to raczej pieśń przyszłości, ekipa One Pro Cycling stara się wciąż rozwijać. Dziś brytyjski zespół podpisał porozumieniem z producentem samochodów Aston Martin.

Jedna z najsłynniejszych firm motoryzacyjnych będzie dostarczać samochody ekipie z wysp Brytyjskich do końca sezonu 2019. Tym samym Karol Domagalski i spółka będą korzystać z pomocy floty o jednym z najwyższych możliwych standardów.

Co ciekawe, nawiązana współpraca nie obejmie jedynie samochodów. Zespół skorzysta też z pomocy inżynierów i projektantów firmy, którzy nie tylko postarają się dodatkowo „ulepszyć” rowery, ale także przygotują nowe stroje ekipy. Najprawdopodobniej prezentacja składu One Pro Cycling na sezon 2018 odbędzie się też w siedzibie Aston Martin.

Nawiązanie nowego porozumienia wzbudziło duży entuzjazm u szefa ekipy, Matta Priora. Według niego, długoterminowym celem zespołu jest nie tylko powrót do drugiej dywizji, ale także start w wielkich tourach, zaczynając od Vuelta a Espana, kończąc na Tour de France.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments