fot. ONE Pro Cycling

Niestety, wbrew pierwotnym informacjom, One Pro Cycling znika z kolarskiej mapy świata. Także projekt zespołu kobiet spalił na panewce.

Niestety, mimo szczerych chęci Matta Priora, jego ekipa na stałe zniknie ze światowego peletonu. Mimo kilku ciekawych wzlotów, brytyjski zespół One Pro Cycling nie będzie już dłużej częścią ani męskiego, ani kobiecego peletonu.

O rezygnacji z utrzymywania pierwszego składu, Prior i spółka poinformowali już we wrześniu. Wtedy jednak było prawie pewne, że barwy One Pro Cycling będą widoczne w żeńskim peletonie. Niestety, jak się okazuje, także ten projekt nie dojdzie do skutku.

Niestety, z dużym smutkiem muszę przekazać informację, iż w sezonie 2019 One Pro Cycling nie będzie już częścią peletonu. Niestety ze względu na brak sponsorów, jeseśmy zmuszeni do zatrzymania projektów zarówno ekipy mężczyzn, jak i kobiet. Mimo to, na pewno się nie poddamy i postaramy się wrócić w sezonie 2020

– powiedział Prior.

W tym momencie należy przypomnieć, iż w sezonie 2018 w barwach brytyjskiego zespołu jeździli Karol Domagalski oraz Szymon Tracz.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments