ONE Pro Cycling

Brytyjski zespół, który reprezentują Karol Domagalski i Szymon Tracz, będzie jeździć na rowerach sygnowanych przez słynnego producenta samochodów sportowych.

Końcówka lutego spotkała się w ONE Pro Cycling z dwiema prezentacjami – nowych strojów oraz nietypowych rowerów. Za koszulki i spodenki odpowiadać będzie Nalini. Włoska firma zdecydowała się na zmianę barw, w których dotychczas przeważały biały, miętowy i czarny. Od obecnego sezonu biel spotyka granat, a na przedniej części koszulek pojawiło się logo Aston Martin. Kaski – MET Manta i Trenta.

ONE Pro Cycling

Brytyjski producent samochodów sportowych będzie współpracował z drużyną Tracza i Domagalskiego nie tylko przy tworzeniu rowerów, ale model DB11 pojawi się też w peletonie jako wóz techniczny. Kolarze będą jeździć na Storck Fascinario.3 stworzonych przy kolaboracji z Aston Martinem. W 2017 roku tego typu ram powstało zaledwie 107 sztuk, a od obecnego sezonu do użytkowników dołączą zawodnicy ONE Pro Cycling.

Za osprzęt odpowiada Shimano Dura-Ace, koła to Vision, a pozostałe części stworzyły Prologo i FSA. Na czasówkach kolarze brytyjskiej ekipy wsiądą na Storck Aero 2 (bez różnicy w kołach, osprzęcie i pozostałych częściach).

ONE Pro Cycling zadebiutuje w tym roku na wyścigach w Chorwacji i Słowenii, a latem ma się pojawić na kilku imprezach w Polsce.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments